Relacja na żywo z meczu MK – Grunwald

MK Górnik – Grunwald 3-4 (1-1)

KONIEC: 3-4 – kapitalna walka z obu stron, dobry mecz dla kibiców; Zieloni sprawili prezent Prezesowi Grunwaldu, który dzisiaj obchodzi urodziny

94 min za Maciaszka wszedł Kulisa

93 min strzał Botscha wybija fantastycznie na róg Pietrzyk

Sędzia doliczył 5 minut

90 min strzał Ludwiga zza pola karnego obok bramki

88 min za Taładego wszedł Wadas

87 min za Bernackiego wszedł Kozłowski

84 min za Krzyżowskiego wszedł Urbas

84 min Tałady ukarany żółtą kartką

82 min zamieszanie w narożniku MK – Ogłoza ukarany CZERWONĄ, trener gospodarzy żółtą

82 min Tałady faulowany w polu karnym – ponownie gwizdek milczy

81 min po rogu Ochojski głową obok słupka

3-4 Ochojski, 79 min – po rogu Ochojski zza szesnastki trafia do siatki

78 min Ludwig lobem minął Ostrowskiego i jego strzał w okienko wybija na róg Pietrzyk

78 min strzał Bąka broni Pietrzyk

77 min Bernacki ukarany żółtą kartką

76 min faulowany w polu karnym Maciaszek – gwizdek milczy

75 min strzał Maciaszka tuż obok bramki zza szesnastki

74 min Maciaszek ukarany żółtą kartką

73 min Bąk ukarany żółtą kartką

71 min strzał Ludwiga nad bramką

2-4 Ogłoza, 70 min – po zagraniu Bernackiego Ogłoza uprzedził obrońcę i podwyższył wynik

67 min po wolnym Bąka odbita piłka trafia w ręce Pietrzyka – było groźnie

66 min Wojtaczka ukarany żółtą kartką

66 min strzał Maciaszka obok bramki

63 min po strzale Jędrysika rykoszet i piłka mija bramkę

61 min strzał Jędrysika obok bramki

2-3 Bąk, 60 min (wolny) – z 17 metrów

59 min Ostrowski ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przed polem karnym

55 min strzał Honyszq odbija Pietrzyk i kapitalnym wślizgiem wybija piłkę spód nog napastnika Wojtaczka

54 min za Stryjniaka wszedł Włosik

53 min strzał Maciaszka centymetry obok słupka – piłka po nodze obrońcy jeszcze wyszła na róg

1-3 Bernacki, 50 min – po wolnym D. Skorupy bramkarz nie opanowuje piłki i wpycha ją do siatki Bernacki

1-2 Maciaszek, 49 min – po podaniu D. Skorupy Maciaszek trafił pod poprzeczkę

46 min za Kowalczyka wszedł Kubica

Do przerwy: 1-1

1-1 Jędrysik, 45 min – Zieloni dopuścili do zagrania z prawej strony i z bliska piłkę do siatki przy słupku wepchnął Jędrysik

38 min świetna okazja gospodarzy – strzał Jędrysika z 16. metra tuż obok słupka

37 min strzał Domisiewicza z wolnego broni Pietrzyk

36 min Wojtaczka zagrywa za linię obrony, było tam trzech zawodników Grunwaldu – lob Ogłozy nad bramką

32 min krótko rozegrany wolny, D. Skorupa do Maciaszka, a jego strzał broni bramkarz

0-1 Maciaszek, 29 min – długa piłka D. Skorupy, Maciaszek mimo asysty obrońcy oddaje w polu karnym strzał, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki w długi róg

21 min po dośrodkowaniu z rogu Bąka Honysz wyskoczył najwyżej i głową uderzył minimalnie obok słupka

17 min szybko wykonany aut Grunwaldu, Maciaszek pociągnął do końcowej linii i dograł na długi słupek, a tam Tałady mając pustą bramkę strzelił wysoko nad nią

17 min Maciaszek zagrywa w pole karne do Kowalczyka, którego strzał blokuje obrońca i piłka pada łupem bramkarza

9 min Maciaszek zza pola karnego trafia w rękę obrońcy – sędzia puszcza grę, D. Skorupa strzela nad bramką

4 min strzał Jędrysika zza pola karnego wybija Pietrzyk, po chwili dośrodkowanie w pole karne i Honysz strzela nad bramką