Relacja na żywo z meczu Łąka – Grunwald

LKS Łąka – Grunwald 6-1 (2-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 6-1 – halembianie świetnie rozpoczęli (1-0), ale później stracili 2 zawodników i 6 bramek

6-1 Puchała, 90 min – Puchała zakończył strzelanie osłabionemu Grunwaldowi

5-1 Paszek, 89 min – uderzył w róg bramki nie do obrony

89 min okazja gospodarzy, ale zmarnowana

87 min Kurpas na róg wybija strzał Pławeckiego

86 min Spalony uderzył rywala i został ukarany CZERWONĄ kartką, Grunwald w „9”

84 min za Maślorza wszedł Fuchs

4-1 Słomka, 81 min – dośrodkowanie z wolnego w pole karne, Puchała głową zgrywa do Słomki i ten podwyższa wynik

80 min za Lamliha – nie był w stanie kontynuować gry – wszedł Kurpas

79 min Kowalcze ukarany żółtą kartką

75 min okazja gospodarzy – Paszek z bliska piłką znokautował Lamliha

72 min za Jarczoka wszedł Ryt

68 min za Gąsiora wszedł Botor

67 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

66 min Klaja uderzył zza szesnastki – Lamlih sparował piłkę na róg

64 min Pławecki dogrywa w pole karne, ale Klaja nieczysto uderzył w piłkę i ta minęła bramkę

3-1 Klaja, 63 min – strzał Klai przełamał ręce Lamliha i pomocnik Łąki ustrzelił hat tricka

60 min Maślorz ukarany żółtą kartką

52 min Grunwald gra już w „10” – Malec wślizgiem zahaczył uciekającego pomocnika Łąki i kapitan Grunwaldu został ukarany żółtą kartką, drugą w meczu i w konsekwencji CZERWONĄ

46 min podwójne zmiany w obu zespołach – u gospodarzy w szatni zostali Kraus i Jędrysik, a na boisko weszli Larysz i Paszek, natomiast w Grunwaldzie za Skorupę i Wojtaczkę weszli Bartoszek i Kowalcze

Do przerwy: 2-1

43 min ponownie Klaja i jego strzał tuż obok bramki

41 min kąśliwy strzał Klai wypluwa przed siebie Lamlih i sytację wyjaśniają obrońcy

38 min Klaja wszedł w pole karne z lewej strony i dograł przed bramkę do Kowalczyka, który uderzył wysoko nad poprzeczką

37 min Klaja mógł skompletować hat tricka, ale jego mierzony strzał zza szesnastki na róg wybił Lamlih

2-1 Klaja, 35 min (karny)

34 min Skorupa fauluje wchodzącego w pole karne Pławeckiego – KARNY

1-1 Klaja, 29 min – po rzucie rożnym strzał Puchały został w polu karnym zablokowany, ale Klaja znalazł już drogę do siatki z kilkunastu metrów w gąszczu nóg

25 min Malec ukarany żółtą kartką

21 min groźny strzał Maślorza zza pola karnego – tuż obok okienka bramki Lamliha

0-1 Ogłoza, 15 min – po rzucie z autu Oswalda Spalony urwał się na lewej stronie obrońcy i dograł w pole karne do Ogłozy, który strzelił obok bramkarza

14 min strzał Spalonego z wolnego broni bramkarz

11 min strzał Spalonego zza pola karnego obok bramki

8 min starcie w polu karnym Grunwaldu – upada zawodnik Łąki i gospodarze domagali się karnego

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego wczoraj nagle wiceprezesa Śląskiego ZPN Krzysztofa Seweryna

40 minut przed meczem: sędziowie po oględzinach boiska stwierdzili, że gramy