Relacja na żywo z meczu Kolejarz – Grunwald

Kolejarz – Grunwald 2-2 (1-2)

KONIEC: 2-2 – remis jest porażką Grunwaldu, który miał mnóstwo sytuacji; Kolejarz zdobył pierwszy punkt w tym sezonie na boisku (za AKS w 1. kolejce otrzymał walkower)

91 min Wachalski trafił w poprzeczkę zza pola karnego

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min strzał Wrony zza szesnastki broni Kurpas

84 min zmiana w Kolejarzu – za Tubackiego wszedł Sekuła

83 min okazja Grunwaldu – strzał Babisza obok dalszego słupka

82 min kilkudziesięciometrowy rajd Ostrowskiego, który zagrywa w polu karnym do Twardocha, ale ten w ostatniej chwili zostaje zablokowany

82 min za Ogłozę wszedł Kowalcze

Grunwald w ciągłym ataku

73 min Twardoch trafił w boczną siatkę

70 min Chmielarski w polu karnym trafił w bramkarza

67 min za Petrusa wszedł Dolecki, a u gospodarzy za Nosa wszedł Wrona

2-2 Ogórek, 66 min – zza szesnastki nie dał szans Kurpasowi

65 min okazja Petrusa – wybija bramkarz

63 min Jankowski z wolnego obok bramki

62 min Ogłoza sam na sam – wybija bramkarz

58 min za Kwiatkowskiego wszedł Tubacki

57 min Gąsior wyłożył piłkę Ogłozie, który trafił w obrońcę, Petrus poprawił w poprzeczkę, a strzał Twardocha wybił bramkarz

55 min za Mleczkę wszedł Twardoch

54 min Kwiatkowski ukarany żółtą kartką

50 min groźny strzał Ł.Nosa wybija Kurpas

46 min za Kozłowskiego wszedł Gąsior

Do przerwy: 1-2

45 min strzał Pijarskiego z dystansu broni Kurpas

39 min ponownie bramkarz Kolejarza trafił w Mleczkę, ale ten nie skorzystał z prezentu

37 min Mleczko uderzył obok bramki

35 min bramkarz gospodarzy trafił w Mleczkę i o mały włos piłka nie wpadła do siatki

1-2 Ziajka, 23 min (karny)

22 min w polu karnym Grunwaldu Derkach trafił w rękę Ostrowskiego – KARNY

0-2 Ogłoza, 21 min – Jankowski zagrał prostopadłą piłkę do Ogłozy, który wszedł w pole karne i uderzył obok bramkarza

19 min Babisz zagrał prostopadłą piłkę do Jankowskiego, ale ten nie sięgnął wślizgiem futbolówki i padła ona łupem bramkarza

16 min okazję miał Ogłoza, ale został zablokowany przez obrońców, do piłki dobiegł Kozłowski i uderzyłobok bramki

13 min Jankowski uciekł obrońcom i trafił do siatki – boczny wcześniej zasygnalizował spalonego

0-1 Oswald, 9 min – po rogu Jankowskiego piłka trafiła w polu karnym do Ogłozy, który zagrał przed pole do Oswalda, a ten z dystansu huknął nie do obrony

4 min strzał Mleczki zza szesnastki obok bramki

3 min Jankowski zagrał na wolne pole do Kozłowskiego, który wyprzedził obrońcę i uderzył tuż obok dalszego słupka