Relacja na żywo z meczu Kolejarz – Grunwald

Kolejarz – Grunwald 1-4 (0-3)

KONIEC: 1-4

93 min mogło być 5-1, ale Skorupa w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka

92 min za Kota wszedł Aruczan

1-4 Skorupa, 92 min – kilka prób w polu karnym zawodników Grunwaldu, aż w końcu strzał Skorupy znalazł drogę do siatki

91 min Burdzik sam na sam – wybija bramkarz

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min po rogu Kot głową uderzył obok bramki

89 min po wolnym Poprawy obrońca wybił piłkę, a dobitkę obrońcy Grunwaldu wybił na róg bramkarz

86 min Michalski zza pola karnego uderzył obok bramki

82 min za Maciaszka wszedł Burdzik

77 min źle wybita piątka gospodarzy, piłka wróciła przed pole karne i Kot lobem strzelił nad bramką

77 min strzał Kota z boku pola karnego tuż obok bramki

Druga odsłona znacznie słabsza w wykonaniu Grunwaldu i efektem gol gospodarzy

1-3 Derkach, 73 min – Michalski zagrał w pole karne do Derkacha, który strzelił między nogami Stasiczka

71 min prostopadła piłka Skorupy do Doleckiego, który w sytuacji sam na sam uderzył centymetry obok dalszego słupka

70 min za Jankowskiego wszedł Skorupa

69 min zmian u gospodarzy – za Kroplewskiego wszedł Sekuła

64 min po wolnym Jankowskiego główkę Ogłozy wybija bramkarz – spalony

55 min po rzucie wolnym Stasiczek nie sięgnął piłki w polu karnym, spadła ona na głowę Michalskiego, który uderzył nad bramką

51 min świetna okazja gospodarzy – Stasiczek odbija strzał Derkacha, a dobitka Zielińskiego obok bramki

47 min po wolnym Jankowskiego zamieszanie pod bramką, w gąszczu nóg Dolecki huknął wysoko nad bramką z kilku metrów

46 min zmiana u gospodarzy – od drugiej połowy na boisku za Hiszpana Sanza pojawił się Derkach

Do przerwy: 0-3

41 min Kowalczyk wszedł w pole karne, przerzucił piłkę nad bramkarzem, jednak stracił równowagę i na leżąco trafił w boczną siatkę

37 min wrzutka Maciaszka w pole karne, ale Dolecki niw trafił głową w piłkę

36 min Kot zagrał w pole karne do wchodzącego Jankowskiego, którego mocny strzał wybił bramkarz na róg

31 min strzał Kota wybija bramkarz i nikogo nie było na dobitkę

31 min Jankowski wszedł z lewej strony i dograł przed bramkę, ale nie było nikogo

0-3 Ogłoza, 30 min – Kot wrzucił piłkę przed bramkę i Ogłoza z półwoleja wpakował piłkę do siatki

0-2 Maciaszek, 28 min – Kot zagrał w pole karne do Maciaszka, który w sytuacji sam na sam położył bramkarza i uderzył w krótki róg pomiędzy słupkiem a interweniującym obrońcą

27 min strzał Maciaszka nad bramką

25 min Maciaszek wcinką posyła piłkę nad bramką

22 min główkę Kota wybija bramkarz – spalony

21 min po wolnym Jankowskiego piłka odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi Doleckiego, ale ten był zaskoczony futbolówką, chociaż trener Szyguła uczulał go przed akcją na to, aby był przygotowany przy słupku

20 min za Żymłę wszedł Wróbel

18 min strzał Helwiga z wolnego broni Stasiczek

16 min Jankowski zszedł ze skrzydła do środka boiska i huknął zza szesnastki obok bramki

14 min strzał Maciaszka zza szesnastki obok bramki

9 min główka Zielińskiego obok bramki

8 min mocny strzał Jankowskiego zza szesnastki obok słupka

0-1 Maciaszek, 4 min – piłka chodziła jak po sznurku, Ogłoza zagrał do Kota, który podał w pole karne do Maciaszka, a ten strzałem przy słupku otworzył wynik