Relacja na żywo z meczu Jastrząb – Grunwald

Jastrząb – Grunwald 1-0 (1-0)

KONIEC: 1-0 – mimo gry w „10” od 9. minuty Zieloni mogli i zremisować i wysoko przegrać, ostatecznie skromnie polegli

96 min strzał Rostka nad bramką

94 min kontuzja Jankowskiego, Grunwald w „9”

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min po dograniu z prawej strony Gosz z bliska uderzył i kolejny raz kapitalnie broni Gul

89 min okazja Brzezińskiego i broni Gul

85 min strata, Kowalski sam na sam – broni Gul

85 min strzał Kowalskiego broni Gul

84 min po rogu Kozłowski uderzył głową obok bramki

82 min ponownie P. Latoska nad bramką

80 min strzał P. Latoski nad bramką

79 min za kontuzjowanego Bratka wszedł Rostek

74 min dobea akcja Grunwaldu – Ito do Jankowskiego, którego strzał z trudem wybija Kałka

71 min za Palkę wszedł Bratek

67 min za Kaizika wszedł Kowalski

66 min strzał Seidela z dystansu nad bramką

63 min Jankowski z wolnego – broni Kałka

63 min za kontuzjowanego Górskiego wszedł Paszek

58 min za kontuzjowanego Jentrzok wszedł Pytlii

54 min podwójna zmiana u gospodarzy – zeszli Osadnik i Nowok, a weszli Jentrzok i Brzeziński

54 min powinno 1-1 – Jankowski uciekł lewą stroną i uderzył w długi róg, Kałka odbił piłkę, dobijał Palka, ale jak on tego nie trafił?!

50 min Wadas uderzył z dystansu obok bramki

46 min za Deptucha wszedł Babczyński

Do przerwy: 1-0

45 min Kaizik źle złożył się do piłki i ta poleciała wysoko nad bramką

43 min Wadas próbował zaskoczyć z wolnego z 45 metrów bramkarza, ale uderzył obok bramki

42 min Nowok ukarany żółtą kartką

38 min Kaizik sam na sam – broni Gul

38 min Gosz przed polem karnym przyblokowany przez Ito, napastnik gospodarzy przejmuje piłkę i oddaje strzał – broni Gul

35 min po rogu Osadnika Michalski trafia głową w poprzeczkę

33 min P. Latoska ukarany żółtą kartką

29 min Togitani mija rywali i zza pola karnego strzela tuż obok słupka

26 min strata w obronie, Deptuch poszedł sam, jego strzał został odbity przez Gula, piłkę przejmuje w polu karnym Gosz, a jego strzał wybija Gul

25 min groźna akcja Jastrzębia – zamykający akcję Deptuch huknął z lewej strony obok dalszego słupka

24 min strzał Kaizika wysoko nad bramką

1-0 Deptuch, 18 min (wolny) – dośrodkowanie Deptucha spod linii bocznej wpada w długi róg

14 min Osadnik zamyka zagranie z prawej strony i jego strzał broni Gul

11 min Nowok z wolnego w mur i róg, po rogu brobi Gul

9 min Szczygieł nieprzepisowo powstrzymuje Gosza przed pole karnym – CZERWONA i Grunwald w „10”!

8 min Szczygieł blokuje wślizgiem w polu karnym Nowoka

4 min strzał Jankowskiego w mur

4 min Osadnik ukarany żółtą kartką