Relacja na żywo z meczu Hetman – Grunwald

Hetman – Grunwald 1-2 (1-2)

KONIEC: 1-2

93 min za Babisza wszedł Botor

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min strzał Podlachy obok słupka, piłka nie wyszła za boisko, przejął ją Jankowski i podał „bramkarzowi”

83 min Twardoch niecelnie z dystansu

82 min za Ogłozę wchodzi Podlacha

77 min za Chmielarskiego wszedł Kowalcze

70 min strzał Jankowskiego zza pola karnego broni bramkarz

69 min strzał Babisza wybija bramkarz

66 min za Cioska wszedł Witek

63 min Tomanek w sytuacji sam na sam – wybija na róg Kurpas; po rogu Szyszka głową obok bramki

61 min strzał Jankowskiego z bliska wybija bramkarz

59 min po podaniu Petrusa strzał oddał Jankowski – bramkarz sparował piłkę na róg

58 min za Malinowskiego wszedł Tomanek

57 min kombinacyjnie rozegrany wolny gospodarzy – Szołtysek nad bramką

55 min strzał Jankowskiego z wolnego zza pola karnego broni Wiensz

49 min strzał Michalskiego wysoko nad bramką

48 min Kozłowski dośrodkował w pole karne na głowę Babisza – broni Wiensz

47 min Wierdak ukarany żółtą kartką

46 min Podwójna zmiana w Grunwaldzie – w szatni zostali Dolecki i Mleczko, a w ich miejsce II połowę rozpoczynają Petrus i Twardoch

Do przerwy: 1-2

1-2 Jankowski, 44 min – Babisz zagrał długą piłkę, Jankowski wygrał walkę o futbolówkę z obrońcą przy linii autowej, wbiegł w pole karne, minął bramkarza i uderzył nie do obrony dla stojącego na linii bramkowej obrońcy

40 min kolejna okazja Wierdaka – strzał nad bramką

38 min strzał Jankowskiego nad bramką

33 min strzał Wierdaka zza szesnastki broni Kurpas

1-1 Jankowski, 31 min (wolny) – Jankowski został sfaulowany przed polem karnym; sam poszkodowany uderzył obok muru przy słupku

30 min strzał Jankowskiego trafił w poprzeczkę, a Mleczko źle uderzył w piłkę przy dobitce

1-0 Zygoń, 28 min – Rak zagrał prostopadle w pole karne do wchodzącego Zygonia, który uderzył precyzyjnie przy słupku obok Kurpasa – odprowadził piłkę wzrokiem

26 min po rogu Szołtysek głową uderzył nad bramką

24 min Oswald przejął piłkę wślizgiem na własnej połowie i wyprowadził kontrę, którą zakończył strzałem Jankowski

13 min Jankowski wszedł w pole karne z lewej strony, nawinął obrońcę i jego strzał bramkarz przeniósł nad bramką

7 min nieporozumienie w linii obrony Grunwaldu, piłkę przejął Michalski i dograł przed linię 16. metra do Wierdaka, ale ten nie trafił w piłkę