Relacja na żywo z meczu Hetman – Grunwald

Hetman – Grunwald 3-3 (2-2)

KONIEC: 3-3 – bardzo dobre widowisko, mnóstwo emocji i sytuacji z obu stron

92 min Grui uderzył tuż po długim rogu

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min za Różyckiego wszedł Banaś

88 min Koper ukarany żółtą kartką

87 min strzał Banasiaka wybija na róg Gul

83 min Stawowy ukarany żółtą kartką

80 min Grui niecelnie zza pola karnego

80 min K. Ochojski głową niecelnie

80 min strzał Stawowego obok bramki

76 min Pisarek uderzył zza pola karnego i kapitalnie pilkę nad bramką przeniósł Gul

3-3 Banasiak, 75 min – złe wybicie Gula, piłka wróciła i Banasiak z linii pola karnego strzelił przy słupku

74 min po rogu Pisarek głową nad bramką

72 min po rogu strzał Pisarka kapitalnie wybija Gul

72 min za Malika wszedł Honda

71 min Gul uprzedza Banasiaka

70 min świetna okazja Grunwaldu – Jankowski uderzył obok dalszego słupka

69 min za G. Ochojskiego wszedł Koper

67 min wrzutka w pole karne Grunwaldu, Bage lekko zmienia lot piłki – broni Gul

66 min Zieloni wrócili z dalekiej podróży – fatalnie w obronie zagrał Kozłowski, gospodarze 2 na 1 i Banasiak pudłuje do pustej bramki!!!

60 min strzał Malika wybija bramkarz

59 min po wolnym Cebulaka piłkę wybija bramkarz, przejmuje ją Ito, zostaje zablokowany

59 min za Bibera wszedł K. Ochojski

59 min G. Ochojski ukarany żółtą kartką

56 min po rogu Pisarek niecelnie głową

55 min strzał Banasiaka wybija na róg Gul

55 min świetna piłka Kozłowskiego do Stawowego, Kapa upada w starciu w polu karnym, niewiele zabrakło do oddania strzału

53 min strzał Stawowego z lewej strony pola karnego obok bramki

52 min Olszewski ukarany żółtą kartką

50 min Bage niecelnie głową

49 min okazja gospodarzy po błędzie obrony – Banasiak uderzył nad bramką

2-3 Stawowy, 48 min – Kapa wychodzi na wolne pole walcząc bark w bark z obrońcą i posyła loba nad bramkarzem kompletując hat tricka!

46 min potrójna zmiana u gospodarzy – na boisku pojawili się Bage, Tomica i Wierdak

Do przerwy: 2-2

Grunwald napiera, ale jeszcze brakuje wykończenia

2-2 Stawowy, 37 min – Jankowski wrzucił z wolnego w pole karne, piłkę wybił głową do góry obrońca, doskoczył do futbolówki Stawowy i z pół woleja zdjął pajęczynę bramki Hetmana!

34 min strzał Zalewskiego z boku pola karnego wybija na róg Gul

33 min Cebulak z wolnego nad bramką

2-1 Stawowy, 31 min – Nocoń urwał się na prawym skrzydle, wszedł w pole karne i dograł do lepiej ustawionego Stawowego, który uderzył nie do obrony przy słupku

2-0 Pisarek, 26 min (głową) – po rogu Gruia Pisarek wykorzystał „przyspawanie” Gula do linii i głową umieścił piłkę w siatce

22 min dośrodkowanie z prawej strony Banasiaka – Gul „zdjął” piłkę z głowy Pisarkowi

19 min strzał Różyckiego zza pola karnego nad bramką

1-0 Grui, 13 min – wrzutka w szesnastkę z wolnego Radeckiego i Grui z pół obrotu uderzył pod poprzeczkę

11 min Cebulak ładnie minął rywali i w sytuacji sam na sam huknął wysoko nad bramką – wystarczyło uderzyć technicznie

7 min Obchodzący dzisiaj urodziny Jankowski zdecydował się na strzał i bramkarz końcówkami placów wybił piłkę na róg – było blisko

4 min prostopadła piłka w pole karne Grunwaldu – Gul odbija strzał Banasiaka