Relacja na żywo z meczu Grunwald – Wyzwolenie

Grunwald – Wyzwolenie 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 – dobry mecz z obu stron

94 min ostatnia okazja – Jankowski zza pola karnego uderzył tuż obok słupka

92 min po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wybił Poprawa i Świętek nożycami uderzył przy słupku – wybija Stasiczek

91 min strzał Bargiela z wolnego – piłka zmierzała w okienko i zdjął ją kapitalnie Stasiczek

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Poprawa ukarany żółtą kartką

88 min za Skrzypka wszedł Kuzia

87 min świetny strzał Kowalczyka zza szesnastki – centymetry obok bramki

85 min Jankowski głową obok bramki

84 min świetna okazja Świętka – w sytuacji przed bramką wdał się w drybling z obrońcami i w końcu, gdy uderzył, piłkę wybił Stasiczek

82 min po zagraniu Kowalczyka Ogłoza uderzył z 14 metrów – Wolan wybija

81 min strzał Wojtaszaka obok spojenia

78 min Stasiczek wyszedł za pole karne chcąc uprzedzić Dreszera, ten jednak puścił futbolówkę obok bramkarza, ale zabrakło mu boiska – piłka opuściła linię końcową

74 min po zagraniu Dreszera Świętek wyszedł sam na sam, minął Stasiczka, ale z ostrego kąta trafił w boczną siatkę

71 min za Doleckiego wszedł Thiel

66 min po rogu Bargiel uderzył zza szesnastki nad bramką

64 min za Janeczkę wszedł Świętek

59 min co za okazja gości – Krotofil odebrał piłkę Kowalczykowi i wyłożył Janeczce, który w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka

56 min Janeczko ukarany żółtą kartką

53 min za Skorupę wszedł Jankowski

52 min po rogu i złym wybiciu obrońcy okazję miał Ogłoza – wybija jednak bramkarz

51 min strzał Kowalczyka z wolnego – wybija na róg Wolan

50 min Skorupa odebrał piłkę obrońcy, ale kolejny powalił pomocnika Grunwaldu – żółta dla Bundzyły

46 min za Ostrowskiego wszedł Sobstyl

Do przerwy: 0-0

44 min Wilczek ukarany żółtą kartką

44 min po podaniu JBargiela Dreszer wyszedł sam na sam, jednak zagrał za mocno i uprzedził go Stasiczek

42 min kontra gości – po dośrodkowaniu Dreszera Janeczko głową centymetry obok dalszego słupka

42 min Poprawa zagrał w pole karne, tam Kot odegrał do Skorupy, który miał świetną szansę, jednak obronił Wolan

41 min po dośrodkowaniu Maciaszka Kot uderzył głową i Wolan wybił piłkę nad poprzeczką – było blisko

39 min po rogu gości Stasiczek źle wybił piłkę, Kaciczak uderzył przy bliższym słupku i na linii piłkę zablokował Poprawa

36 min strzał Dreszera z wolnego z okolic narożnika pola karnego tuż obok dalszego słupka

33 min Kocur zablokowany wślizgiem w polu karnym, po chwili ponownie piłka trafiła do pomocnika gości, którego strzał broni Stasiczek

31 min po dośrodkowaniu Wojtaczki Kot zgrał piłkę głową, a strzał nadbiegającego Maciaszka zablokował obrońca

28 min Kowalczyk poszedł z piłką na przebój – upadł w polu karnym w decydującym momencie

26 min Wojtaszak dośrodkował z wolnego – nikt z gości nie trafił w piłkę

23 min Bargiel dośrodkował z wolnego spod linii bocznej – broni Stasiczek

16 min po rogu gości piłka trafiła w głowę zaskoczonego Bargiela

15 min po dośrodkowaniu Poprawy w polu karnym uderzył Ogłoza – broni Wolan

12 min mocne dośrodkowanie Wojtaszaka z lewej strony – po drodze rykoszet i piłka pada łupem Stasiczka

6 min strzał Bargiela z 20 metrów bardzo niecelny

5 min strzał Kowalczyka sprzed pola karnego zablokowany i róg; dobre dośrodkowanie Maciaszka z kornera, jednak nikt tego nie zamknął

Stasiczek – Poprawa, Ostrowski, Wojtaczka, Chmielarski – Maciaszek, Dolecki, Kowalczyk, Skorupa – Kot (kpt), Ogłoza
Rezerwa: Kurpas – Botor, Burdzik, Jankowski, Podlacha, Sobstyl, Thiel
Trener: Szyguła