Relacja na żywo z meczu Grunwald – Unia

Grunwald – Unia 0-2 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-2 – po dobrym meczu Grunwald ulega Unii, która udanie rewanżuje się za porażkę 0-2 z jesieni; Grunwald zamienia się miejscami w tabeli z Unią

93 min. Potężne uderzenie Kowalskiego z dystansu – broni Potoczny

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min. Kowalski uderzył tuż obok bramki

88 min. Dreszer znowu nieskutecznie – trafia ponownie w słupek

0-2 Matwiejczuk, 87 min. (głową) – po rogu najlepiej zachował się Matwiejczuk w polu karnym i piłka po główce od słupka wpadła do siatki

Grunwald napiera, goście już „oddychają rękawami”

80 min. Wolny trafił w boczną siatkę

80 min. Wentkowski sam na sam – broni Kurpas

79 min. Okazja Dreszera – Potoczny wybija nogami

75 min. Za Jacenika wszedł Demitraszek

73 min. Za Rutkowskiego wszedł Ogłoza

67 min. Podwójna zmiana u gości – za Kubicę wszedł Krawczyk, a za Fahrenholta Wolny

64 min. Po rogu piłka wróciła do Kowalskiego, który wstrzelił piłkę płasko wzdłuż pola bramkowego, ale nikt nie przeciął

62 min. Świetne prostopadłe zagranie do Dreszera, który wychodzi sam na sam i broni bramkarz

59 min. Za Jaromina wszedł Matwiejczuk

58 min. Kowalski do Malca, który mógł uderzyć z pierwszej, ale przyjął i ze szpica trafił w słupek

57 min. Fahrenholt uprzedził Kurpasa i uderzył nad bramką

49 min. Dreszer ruszył lewą stroną i trafił w słupek

48 min. J.Adamek ukarany żółtą kartką

Do przerwy: 0-1 – mało sytuacji jak na razie, a gola zdobył dla gości wracający do składu po absencji w dwóch meczach Iwan

Sędzia doliczył 1 minutę

38 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

26 min. Wentkowski wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Kurpasem!

24 min. Kowalskiukarany żółtą kartką

23 min. Jacenik ukarany żółtą kartką

20 min. Kontuzjowanego Lamliha zastępuje między słupkami debiutujący Kurpas

0-1 Iwan, 12 min. (głową) – po rogu Babisz miał piłkę przy nodze i zamiast wybić, to stracił futbolówkę; piłkę przejął Fahrenholt i dośrodkował w pole karne, a Iwan głową pokonał Lamliha

11 min. Fahrenholt chciał zaskoczyć z wolnego Lamliha, który wybił piłkę nad bramką

4 min. Strzał Fahrenholta nad bramką

2 min. Mogło być świetne otwarcie Grunwaldu – Dreszer w sytuacji sam na sam chciał przelobować bramkarza Potocznego, ale ten złapał piłkę

W Grunwaldzie zabraknie dzisiaj najlepszego strzelca Adriana Spalonego, który pauzuje za kartki (jesienią strzelił 2 bramki Unii).

Lamlih – Poprawa, Pokorski, Szymański, Kowynia – Malec, Kowalski (kpt), Babisz, Dreszer – Zuga, Rutkowski
Rezerwa: Kurpas – Zdebel, Wojtaczka, Ogłoza, Bartoszek, Burdzik
Trener: Bratek