Relacja na żywo z meczu Grunwald – Strażak

Grunwald – Strażak 5-0 (0-0)

KONIEC: 5-0

5-0 Kot, 91 min – po dograniu Burdzika Kot z bliska ustalił wynik

91 min strzał Podlachy obok bramki

Sędzia doliczył 1 minutę

90 min Strzał Ogłozy nad bramką

84 min u gości za Larysza wszedł Maciaszek, a w Grunwaldzie za Jankowskiego Podlacha

81 min za Musioła wszedł Gracyalny

4-0 Dolecki, 81 min – strzał z ponad 20 metrów przy słupku

80 min kontra Grunwaldu – Jankowski wykłada piłkę do Kota, ten odgrywa do Jankowskiego, ten znowu do Kota, który trafia w słupek; piłkę przejmuje Janowski, ale zostaje zablokowany przez obrońcę

77 min Mierzejewski ukarany żółtą kartką

76 min za Maciaszka wszedł Burdzik

76 min po dośrodkowaniu Maciaszka z rogu Kot głową nad bramką

74 min Dolecki wycofuje w szesnastce do Ogłozy, który w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką

74 min strzał Jankowskiego wybija Redzik

73 min strzał Jankowskiego nożycami niecelny

72 min za Sobstyla wszedł Skorupa

70 min za Pojoya wszedł Karwicki

68 min Tomecki ukarany żółtą kartką

3-0 Ogłoza, 66 min – po dalekim zagraniu Poprawy Kot zgrał głową do Maciaszka, a ten wypatrzył w polu karnym Ogłozę, który trafił przy słupku

65 min Jankowski wszedł w pole karne, ale powstrzymał go bramkarz

64 min za Wiesiołka wszedł Gołyszny

2-0 Kot, 62 min – Maciaszek wszedł w pole karne i dograł do Kota, który podwyższył wynik na 2-0

60 min kontra Grunwaldu – Kot zagrywa na lewo w pole karne do Jankowskiego, ale jego uderzenie wraca do Kota

1-0 Maciaszek, 57 min – Jankowski zagrał prostopadłą piłkę między obrońców, Maciaszek minął bramkarza i otworzył wynik

55 min co za okazja Grunwaldu – po dalekim zagraniu Sobstyla, Jankowski uciekł obrońcom, minął bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę przewrócił się…

50 min Jankowski ukarany żółtą kartką

46 min za Thiela wszedł Dolecki

Do przerwy: 0-0

45+1 min Maciaszek w polu karnym zamiast uderzyć – dogrywał i nie znalazł adresata

45 min groźne uderzenie Mierzejewskiego zza pola karnego – piłka o centymetry minęła poprzeczkę

35 min Thiel zagrał do Ogłozy, który uciekł obrońcy i wyłożył piłkę przed bramkę, jednak Jankowski uderzył nad poprzeczką

34 min strzał Kota zza pola karnego obok bramki

31 min po rogu Tomecki przy krótkim słupku uderzył zbyt lekko i broni Kurpas

30 min groźny strzał Tomeckiego zza szesnastki – wybija Kurpas

25 min Thiel z wolnego zza narożnika uderzył tuż obok dalszego słupka

24 min Płóciennik ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym Jankowskim

21 min Kowalczyk wszedł w pole karne, minął obrońcę, ale dograł „do nikogo”

20 min Poprawa uderzył z wolnego – piłka odbita od obrońcy wyszła na róg

17 min Jankowski niecelnie z dystansu

16 min kolejna okazja Grunwaldu – Maciaszek uderzył z boku pola karnego i Redzik broni na raty

14 min Mierzejewski niecelnie z 20 metrów

9 min przerzut Thiela do Maciaszka, ten w narożniku pola karnego mija Pojoya, ale nieczysto trafia w piłkę i futbolówka przelatuje daleko od bramki

Kurpas – Sobstyl, Poprawa, Wojtaczka, Chmielarski – Thiel, Kowalczyk – K.Maciaszek, Kot (kpt), Ogłoza – Jankowski
Rezerwa: Botor, Burdzik, Dolecki, Kozłowski, Podlacha, Skorupa
Trener: Szyguła