Relacja na żywo z meczu Grunwald – Stadion

Grunwald – Stadion 3-1 (2-0)

KONIEC: 3-1

93 min za Masternaka wszedł Romańczyk

Sędzia doliczył 2 minuty

91 min Maciaszek ukarany żółtą kartką

90 min za Jankowskiego wszedł Botor

81 min za Śrutka wszedł Machowicz

80 min Jankowski uciekł lewą stroną i jego strzał odbija Tobor – szkoda, bo partnerzy stali przed bramką niepilnowani i można było dograć

79 min za Kolebskiego wszedł Pawlak, a w Grunwaldzie za Skorupę Burdzik

78 min prostopadła piłka Pasikowskiego do Kica, który w sytuacji sam na sam strzelił wprost w Kurpasa

71 min strzał Skorupy nad bramką

3-1 Jankowski, 69 min – po wolnym Maciaszka głową uderzył Dolecki, bramkarz instynktownie odbił piłkę, obrońca wybił futbolówkę za szesnastkę, do pańskiej piłki doskoczył Jankowski i bez namysłu z woleja uderzył na bramkę, a piłka wpadła w róg bramki

67 min po wolnym Jankowskiego bramkarz wypuścił piłkę, strzał Doleckiego golkiper gości zdążył odbić

67 min Wylenżek ukarany żółtą kartką

64 min po rogu główkę Kolebskiego broni Kurpas

2-1 Koziołek, 54 min – po dośrodkowaniu Wylenżka Koziołek wyskoczył najwyżej w polu karnym – przy biernej postawie Sobstyla – i głową pokonał Kurpasa

50 min Kot indywidualnie – mija obrońców i jego strzał przyblokowany pada łupem bramkarza

46 min trzy zmiany u gości – zeszli Widawski, Pisarek i Golasowski, a weszli Tobor, Kic i Śrutek

Do przerwy: 2-0

45+2 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

Było blisko bramki kontakowej

45+1 min Pisarek zza pola karnego trafił w słupek, a dobitkę Pasikowskiego obronił Kurpas

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min po zagraniu Skorupy w pole karne Maciaszek w 100-procentowej sytuacji uderzył nad bramką

42 min strzał Maciaszka zza pola karnego broni Tobor

41 min po dośrodkowaniu w pole karne Kot głową uderzył obok bramki

Nosa miał trener Szyguła, który w poprzedzającej bramkowej akcji dokonał roszady na skrzydłach – Skorupa powędrował na lewą stronę, a Jankowski na prawo

2-0 Jankowski, 35 min – po dalekim wybiciu Kurpasa Kot głową zgrał do Jankowskiego, który uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi

27 min kontuzjowanego Kowalczyka zastąpił Wadas

11 min po krótko rozegranym rogu Ostrowski źle trafił w piłkę, obrońca wybił ją za pole karne, futbolówkę przejął Jankowski i uderzył wysoko nad bramką

1-0 Maciaszek, 8 min (wolny) – kontra Grunwaldu, faulowany Jankowski przed polem karnym; Maciaszek z wolnego zza szesnastki idealnie trafił w róg bramki gości

Kurpas – Sobstyl, Poprawa, Ostrowski, Chmielarski – Dolecki, Kowalczyk – Skorupa, Maciaszek, Jankowski – Kot (kpt)
Rezerwa: Stasiczek – Botor, Burdzik, Kubica, Podlacha, Wadas, Wojtaczka
Trener: Szyguła