Relacja na żywo z meczu Grunwald – Sparta

Grunwald – Sparta 3-2 (2-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-2

93-95 min. Jeszcze róg dla gości, małe zamieszanie, chwilowa przerwa, ale Zieloni wyszli obronną ręką

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Główkę Jarosza broni Lamlih

89 min. Za Bartoszka wszedł Majchrzyk

85 min. Za Todorskiego wszedł Skotniczny

84 min. Todorski wybił piłkę po gwizdku sędziego, który go jeszcze oszczędził

83 min. Todorski ukarany żółtą kartką

3-2 Dreszer, 82 min. – Dreszer zza pola karnego zawinął przy długim słupku i utonął w objęciach kolegów

80 min. Stemplewski ukarany żółtą kartką

79 min. Za Czaplińskiego wszedł Wawak

78 min. Spalony zagrał do Dreszera, który w sytuacji jeden na jeden strzelił nad bramką

76 min. Rybak ukarany żółtą kartką

73 min. Czapliński ukarany żółtą kartką

69 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

2-2 K.Michalski, 68 min. – Zawartka wrzucił piłkę za linię obrony i K.Michalski huknął nie do obrony

64 min. Strzał Malca zza pola karnego broni Podemski

63 min. Czapliński wyłożył piłkę w pole karne do K.Michalskiego, który w idealnej sytuacji nie trafił w futbolówkę

60 min. Strzał Wojtaczki z 16 metrów broni na raty Podemski

54 min. Za kontuzjowanego Kowalskiego wszedł Wojtaczka

53 min. Kowalski wrócił na boisko, ale widać, że nie da rady kontynuować gry

53 min. Dreszer uderzył nad bramką

51 min. Strzał Dreszera wybija bramkarz

49 min. Kostkę skręcił Kowalski i z pomocą kolegów opuścił boisko

46 min. Zmiana w bramce u gości – za Wajsa wszedł Podemski

Do przerwy: 2-1

Sędzia doliczył 1 minutę

39 min. Kowalski zagrał na nos piłkę do dobrze dysponowanego dzisiaj Rutkowskiego, który trafił w słupek, a dobitka Kowala przeszła nad bramką

30 min. Strzał Dreszera wybija bramkarz, piłkę przejmuje Rutkowski i zza szesnastki strzela centymetry obok dalszego słupka

28 min. Czapliński wrzucił piłkę za plecy obrońców do K.Michalskiego, który strzelił wprost w ręce bramkarza

21 min. Strzał Rybaka z dystansu broni Lamlih

19 min. Ponownie K.Michalski – tym razem nogą – i broni Lamlih

19 min. Po dalekim wyrzucie z autu w pole karne K.Michalski głową uderzył obok dalszego słupka

2-1 Spalony, 14 min. – Kowalski szybko rozegrał wolnego, Spalony wszedł w pole karne i mimo asysty obrońcy oraz interwencji bramkarza piłka wpadła pod poprzeczkę

1-1 K.Michalski, 12 min. (głową) – natychmiastowa odpowiedź gości, dośrodkowanie spod linii bocznej, piłka leciała, leciała i leciała i Michalski głową pokonał Lamliha

1-0 Dreszer, 10 min. – Kowalski uruchomił podaniem Dreszera na lewej stronie, który wszedł w pole karne i nie dał szans bramkarzowi

8 min. Po podaniu Kowalskiego Spalony wszedł w pole karne i uderzył tuż obok dalszego słupka

5 min. Todorski uderzył z dystansu – Lamlih broni z problemami

4 min. Po dośrodkowaniu Rutkowskiego Spalony z bliska uderzył głową nad bramką

Lamlih – Poprawa, Szymański, Kowynia, Malec – Ogłoza, Kowalski (kpt), Bartoszek, Dreszer – Rutkowski, Spalony
Rezerwa: Kurpas – Majchrzyk, Wojtaczka
Trener: Bratek