Relacja na żywo z meczu Grunwald – Naprzód

Grunwald – Naprzód 2-4 (0-1)

KONIEC: 2-4

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min strzał Makarenki zza pola karnego nad bramką

87 min za Pleszaka wszedł Ociepka

2-4 Gawenda, 87 min (samobójcza) – po rogu Cebulaka Ito przedłużył głową, Gawenda źle trafił w piłkę i wpadła ona w okienko bramki Gambusza

85 min strzał Togitaniego wybija na róg Gambusz

83 min za Mołasa wszedł Szynol

1-4 Gawenda, 78 min – po rogu Gawenda trafia na bliższym słupku… piętą! Kolejny gol gości z tych „stadiony świata”

74 min za Filę wszedł Fister

72 min M. Palka przejął złe zagranie obrońcy i w sytuacji jeden na jeden Gambusz wybija piłkę

69 min po podaniu Ito Jankowski huknął wysoko nad bramką

60 min Hajk z dystansu trafił w poprzeczkę!

59 mun za Stawowego wszedł Górski

57 min Jankowski drybluje w polu karnym i jego strzał trafia w boczną siatkę

1-3 Wawrzyniak, 56 min – strata piłki Grunwaldu okolicach środka boiska, Wawrzyniak zdecydował się na strzał… i pokonał wracającego i wysuniętego bramkarza!

55 min Jankowski wywalczył piłkę, odbiła się ona od ręki obrońcy w polu karnym i przejął ją Wadas, zamiast uderzyć wdał się w drybling i sytuacja przepadła

54 min okazja Togitaniego – obrońca blokuje strzał zmierzający do bramki

1-2 Wawrzyniak, 51 min – A. Palka trafił w poprzeczkę, na miejscu był Wawrzyniak i dał prowadzenie zespołowi

1-1 Jankowski, 48 min – dogranie Ito i Jankowski trafia obok bramkarza

48 min Togitani zablokowany w polu karnym

48 min strza Hajka broni Gul

46 min strzał Różyckiego broni Gambusz

46 min za Kaczmarka wszedł Makarenko

Do przerwy: 0-1 – z gry Zieloni zasłużyli na jedną bramkę, zobaczymy czy potwierdzą nienajgorszą grę golem w drugiej połowie

40 min po dośrodkowaniu Pleszaka głową z bliska uderzył Kaczmarczyk – Gul znakomicie przeniósł piłkę nad bramką

39 min Togitani poszedł z piłką i w polu karnym zostawił ją Cebulakowi, który uderzył i kapitalnie odbił na róg Gambusz

32 min Cebulak ukarany żółtą kartką

27 min dobra akcja Grunwaldu – Palka wrzucił przed bramkę i Togitani głową uderzył obok bramki

26 min Jankowski uderzył z wolnego spod linii bocznej pola karnego – obrońca odbił na róg

24 min za Niechciała wszedł Kaczmarczyk

24 min Kaczmarek uderzył tuż obok słupka bramki Gula

20 min blisko wyrównania – M. Palka uderzył zza szesnastki i z trudem futbolówkę wybił Gambusz

18 min groźnie pod bramką Naprzodu, uprzedzony Cebulak przez bramkarza

0-1 Pleszak, 13 min – A. Palka wrzucił z wolnego, do wybitej piłki przez Togitaniego doszedł za polem karnym Pleszak i uderzył nie do obrony

10 min Jankowski uderzył z wolnego – wybija bramkarz

9 min po dośrodkowaniu Palki Mołas głową obok bramki

Gul – Kozłowski, Wadas (kpt), Rostek, Ito, Różycki, Cebulak, Togitani, Stawowy, Jankowski, M. Palka
Rezerwa: Bratek, Górski, Hanke
Trener: Kapica