Relacja na żywo z meczu Grunwald – MKS Siemianowiczanka II

Grunwald – Siemianowiczanka II 7-0 (3-0)

KONIEC: 7-0

91 min Jankowski ukarany żółtą kartką

90 min po strzale Krawca z wolnego zza narożnika piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg

84 min za Kota wszedł Burdzik

77 min za D. Skorupę wszedł Jankowski

7-0 Ozaki, 76 min – Kaiki Ozaki udanie powraca po kontuzji – japońska akcja, po podaniu Ito Ozaki trafił w długi róg

74 min nieudany strzał Ozakiego

73 min za Ogłozę wszedł Ito

69 min Ozaki zagrał do Ogłozy na wolne pole – szybszy jednak bramkarz

66 min zmiany w obu zespołach – za Maciaszka wszedł Ozaki, a u gości za Kolebskiego Makowski

64 min Maciaszek urwał się w polu karnym i uderzył tuż obok dalszego słupka

6-0 Tałady, 60 min – Kot odgrywa do Taładego, który w sytuacji sam na sam podcina piłkę nad bramkarzem

56 min Kot w sytuacji sam na sam został ostatecznie wypchany przez obrońcę

53 min strzał Ogłozy broni Szymański

5-0 Kot, 50 min – Ogłoza zagrywa na skrzydło do Maciaszka, a ten na długi słupek do Kota, który wślizgiem podwyższa na 5-0

4-0 Tałady, 49 min – długa piłka Kowalczyka na skrzydło do Taładego, który zszedł do środka i huknął obok interweniującego bramkarza

46 min za Kubicę wszedł Tałady

Do przerwy: 3-0

45 min obrońca uprzedza Kota i wybija mu piłkę spod nóg, trafia ona do Ogłozy, który lobem posłał futbolówkę nad bramką

3-0 Ogłoza, 42 min – Kowalczyk zagrywa prostopadłą piłkę za plecy obrońców do Ogłozy, który mija bramkarza i podwyższa wynik na 3-0

38 min Gładysz ukarany żółtą kartką

37 min Kot zagrywa na wolne pole do Ogłozy, który w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza, a dobitkę zatrzymuje na linii Ogryzek

2-0 Wojtaczka, 36 min – po rogu D. Skorupy Ogłoza zablokowany w polu karnym, piłka wybita na 15. metr, a tam Wojtaczka uderza nie do obrony

33 min po wolnym D. Skorupy Ostrowski uderzył obok bramki

29 min po dośrodkowaniu Maciaszka z lewego skrzydła Kot głową uderzył obok słupka

29 min Kot w polu karnym wyłożył piłkę do nadbiegającego Maciaszka, który trafił w obrońcę

28 min Kowalczyk po indywidualnej akcji strzelił obok dalszego słupka

25 min co za okazja gości – po dośrodkowaniu Kurdzielewskiego Bocek z woleja minimalnie chybił

23 min po dośrodkowaniu Maciaszka strzał Ogłozy broni Szymański

1-0 Kot, 21 min – Kot wywalczył piłkę i z kilkunastu metrów nie za mocno trafił przy słupku

21 min po podaniu Kota Maciaszek trafia do siatki – sędzia odgwizuje spalonego

Grunwald cały czas atakuje, goście praktycznie nie wychodzą z własnej połowy, ale na razie brak efektów

14 min Szier ukarany żółtą kartką

11 min po rogu strzał Maciaszka brobi Szymański

10 min Ogłoza minął rywala w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany

Stasiczek – Poprawa, Ostrowski, Wojtaczka, K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Maciaszek, D. Skorupa, Ogłoza – Kot (kpt)
Rezerwa: Lomania – Burdzik, Ito, Jankowski, Ozaki, Romańczyk, Tałady
Trener: Szyguła