Relacja na żywo z meczu Grunwald – MK

Grunwald – MK 5-0 (1-0)

KONIEC: 5-0

88 min strzał Tomczaka broni Gul

87 min okazja Stawowego na hat tricka – bramkarz odbija, po chwili Kapa uderzył obok dalszego słupka

85 min za Dąbrowiecki wchodzi Klamczyński

83 min Gazda ukarany żółtą kartką

82 min za Radziejewskiego wszedł Pietraszko

5-0 Stawowy, 81 min – Siliuk zagrywa na wolne pole do Stawowego, który lobem podwyższa wynik

80 min za Jankowskiego wchodzi Wadas

80 min Radziejewski trafia w słupek, Kozłowski blokuje dobitkę Tomczaka, a Roman strzela obok bramki

4-0 Stawowy, 78 min – Sato wychodzi sam na sam, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem, mimo to przejmuje piłkę i zagrywa do Stawowego, który trafia do siatki

76 min Sato źle zagrywa w polu karnym do Siliuka, a byłaby setka

73 min Siliuk wychodzi sam na sam i chyba dogrywał (za mocno) do Jankowskiego, i świetna okazja przepadła

72 min Dąbrowiecki z wolnego – broni Gul

70 min za Marynioka wszedł Moroz

69 min strzał Siliuka po nodze obrońcy przechodzi tuż obok słupka

69 min Siliuk zagrywa w uliczkę do Seroki – bramkarz wybija piłkę w sytuacji sam na sam

68 min T. Botsch ukarany żółtą kartką

63 min za Rostka wszedł Seroka

62 min strzał Jankowskiego z woleja z kilkunastu metrów nad bramką

60 min Domisiewicz chciał zaskoczyć Gula, który wybił piłkę na róg – po rogu piłka na dalszym słupku trafiła w Honysza i minęła poprzeczkę

3-0 Kozłowski, 59 min (głową) – po krótko rozegranym rogu Siliuk wbiegł w pole karne, minął dwóch rywali i wrzucił na głowę Kozłowskiego, który trafił przy dalszym słupku

58 min po dośrodkowaniu w pole karne główkę Ito wybija nad poprzeczką Cibis

58 min Sato minął bramkarza, ale zapędził się do linii końcowej i obrońca wybił mu piłkę

57 min za Noconia wszedł Siliuk

55 min dogranie z lewej strony przed bramkę Grunwaldu, Dąbrowiecki wślizgiem nie trafia w piłkę

2-0 Aono, 54 min – Jankowski zagrał z prawej strony przed bramkę, Cibis przepuścił piłkę i Aono wbił futbolówkę do pustej bramki

53 min strzał Stawowego wybija nogami Cibis

51 min Tomczak ukarany żółtą kartką

49 min Dąbrowiecki w polu karnym zablokowany przez Ito

48 min Stawowy wysokim lobem uderzył nad bramkarzem, piłka odbiła się od boiska, a następnie od poprzeczki

46 min Maryniok zza pola karnego obok bramki

Do przerwy: 1-0

45+1 min żółtymi kartkami ukarani u gości Domisiewicz i Dąbrowiecki

40 min piłka na wolne pole do Aono, ale szybszy był bramkarz gości, który wpuścił piłkę z rąk, jednak Ibu nie w porę się zorientował

1-0 Rostek, 39 min – Ito z wolnego zagrał w pole karne do Rostka, który minął rywala i uderzył nie do obrony

38 min po rogu Sato uderzył głową nad bramką

37 min dogranie w pole karne, Ito odbija piłkę głową, Maryniok uderzył nie za mocno przewrotką i Gul pewnie złapał futbolówkę

32 min strzał Aono zza szesnastki obok bramki

Na razie bez klarownych sytuacji z obu stron, akcje kończą się przed polem karnym

27 min strzał Aono z wolnego z ponad 30 metrów nad bramką

19 min Radziejewski obrócił się z piłką w narożniku pola karnego i huknął wysoko nad bramką

14 min Aono z wolnego z 25 metrów uderzył wysoko nad bramką

8 min po dośrodkowaniu Sobstyla do przewrotki w polu karnym złożył się Stawowy, ale źle trafił w piłkę

6 min strzał T. Botscha z dystansu na raty broni Gul

Gul – Sobsyl, Kozłowski, Ito, Gazda – Rostek, Nocoń – Sato, Aono, Jankowski – Stawowy (kpt)
Rezerwa: Lomania – Roczniok, Siliuk, Szczygieł, Wadas, Seroka
Trener: Kapica