Relacja na żywo z meczu Grunwald – Józefka

Grunwald – Józefka 2-2 (2-1)

KONIEC: 2-2

93 min jeszcze jedna okazja Grunwaldu – po podaniu Twardocha lob Babisza tuż obok bramki!

92 min za kontuzjowanego Przybyszewskiego wszedł Grzebieniowski

Sędzia doliczył 4 minuty

88 min rękoczyny na boisku po faulu na Kiepurze – żółtą kartką ukarany Przybyszewski i Gałek u gości, a w Grunwaldzie Kiepura – jego druga żółta i w konsekwencji CZERWONA, Grunwald w „10”

85 i 86 min Jankowski i Kiepura ukarani żółtymi kartkami za dyskusje

84 min Kocyba ukarany żółtą kartka na uciekającym Jankowskim

81 min strzał Babisza obok bramki

81 min za Ogłozę wszedł Gąsior

80 min Strzebińczyk ukarany żółtą kartką

79 min kontra Grunwaldu – strzał Jankowskiego wybija bramkarz

2-2 Przybyszewski, 75 min – zawodnik gości trafił w róg bramki

74 min po rogu Słoty głową uderzył Kuza i Kurpas odbił piłkę instynktownie

74 min za Kubickiego wszedł Kocyba

74 min Kapitalny strzał Strzebińczyka z wolnego z 17 metrów i równie kapitalna robinsonada Kurpasa

71 min po dośrodkowaniu Ostrowskiego Twardoch wślizgiem uderzył obok bramki

68 min za Grzelińskiego wszedł Mucharski

65 min za Milkiewicza wszedł Słota

61 min za Kozłowskiego wszedł Twardoch

60 min Kozłowski wychodził sam na sam, ale pogubił się z piłką, jednak zdołał dograć do Jankowskiego, który uderzył tuż obok bramki

54 min Kozłowski ukarany żółtą kartką

50 min ponownie niecelny strzał Jankowskiego

48 min niecelny strzał Jankowskiego

46 min po akcji Babisza strzał Mleczki broni bramkarz

46 min za Watołę wszedł Klencz

46 min za Podlachę wchodzi Mleczko

Do przerwy: 2-1

45 min strzał Grzelińskiego nad bramką

40 min świetna okazja gości – po dośrodkowaniu Przybyszewskiego piłka dotarła do Strzebińczyka, który uderzył wysoko nad bramką

38 min okazja gości – Watoła uderzył nad bramką

2-1 Kozłowski, 32 min – Podlacha zagrał w polu karnym do Kozłowskiego, który trafił pod poprzeczkę

31 min Milkiewicz ponownie przeszedł bez problemów i w sytuacji sam na sam strzelił wprost w Kurpasa

28 min strzał Wojtasiewicza z dystansu broni Kurpas

24 min Wojtasiewicz niecelnie zza pola karnego

20 min Milkiewicz przebiegł z piłką nieatakowany i w sytuacji sam na sam został w ostatniej chwili zablokowany

1-1 Strzebińczyk, 18 min – zawodnik gości przedarł się środkiem boiska i zza szesnastki od słupka trafił do siatki

13 min Babisz z dystansu bardzo niecelnie

10 min Przybyszewski zza pola karnego – broni Kurpas

1-0 Kozłowski, 9 min – grający dzisiaj na prawej obronie Kiepura kapitalnie uruchomił Kozłowskiego zagrywając za plecy obrony; Koza w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i dał prowadzenie Zielonym

7 min po rogu Milkiewicza Strzebińczyk uderzył plecami obok bramki

3 min Grzeliński z dystansu niecelnie

1 min ogromne zamieszanie pod bramką Józefki po rogu Kiepury; w ostatecznym rozrachunku bramkarz gości wyszedł obronną ręką

Kurpas – Kiepura, Wojtaczka, Ostrowski, Chmielarski – Kozłowski, Babisz (kpt), Dolecki, Ogłoza – Podlacha, Jankowski
Rezerwa: Botor, Burdzik, Gąsior, Kowalcze, Mleczko, Oswald, Twardoch
Trener: Szyguła