Relacja na żywo z meczu Grunwald – Józefka

Grunwald – Józefka 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 – sytuacji i emocji dzisiaj za dużo nie było

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min za Bełkota wszedł Tokarz

85 min strzał Jankowskiego broni Brom

83 min za Różyckiego wszedł Banaś

79 min strzał Swobody broni Gul

71 min Jankowski zagrywa na wolne pole do Hondy, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Bromem – wybija piłkę nogami

70 min strzał Bełkota z wolnego broni Gul

69 min znakomita okazja gości, mogło być 0-1 – zagranie na wolne pole na skrzydło do Bełkota, który podał piłkę przed bramkę do Swobody i jego strzał kapitalnie wybija Gul

58 min po rogu obrońcy Józefki wybili piłkę przed pole karne, do piłki doszedł Ito i po nodze obrońcy uderzył obok bramki

51 min Honda ukarany żółtą kartką

Do przerwy: 0-0

45+1 min Sroka ukarany żółtą kartką

44 min Honda uderzył zza pola karnego – broni Brom

43 min strzał Wojcika z „efyja” obok bramki

39 min błąd w wyprowadzaniu piłki Grunwaldu, Swoboda uderzył z dystansu – broni Gul

26 min Jankowski uderzył z wolnego z ponad 20 metrów, piłka odbita od muru wpada w ręce Broma

23 min po rogu Grunwaldu piłka spadła przy dalszym słupku, tam Szczygieł z ostrego kąta uderzył na bramkę i Brom dobrą interwencją uchronił zespół od utraty bramki

21 min akcja skrzydłem Józefki, rywala powstrzymał skutecznie Wadas

18 min po wolnym zamieszanie pod bramką Józefki, Jankowski wrzucił przed bramkę, wybita piłka trafiła przed szesnastkę do Szczygła, który strzelił wprost w upadającego Różyckiego

Spokojna gra z obu stron

7 min japońska akcja – Ito wrzucił na skrzydło do Hondy, który przyjęciem klatką zgubił obrońcę i z boku pola karnego uderzył obok bramki

Oba zespoły w mocno okrojonych zestawieniach – Grunwald bez Cebulaka, Malika i Stawowego

Gul – Nocoń, Wadas (kpt), Szczygieł, Rostek – Honda, Różycki, Ito, Sobstyl, Kozłowski – Jankowski
Rezerwa: Lomania – Banaś
Trener: Kapica