Relacja na żywo z meczu Grunwald – Jastrząb

Grunwald – Jastrząb 1-2 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-2 – przegrana na własne życzenie

95 min Wadas ukarany drugą żółtą i w konsekwencji CZERWONĄ – Grunwald w „10”

1-2 Gosz, 94 min – akcja gości nie została przerwana, Gosz mimo asysty Rostka trafił przy słupku

92 min piłka meczowa Grunwaldu – Jankowski w sytuacji sam na sam zamiast strzelać postanowił odegrać do Stawowego, ale obrońca zatrzymał wślizgiem piłkę

91 min strzał Bujaka po koźle obok bramki

1-1 Cebulak, 90 min – Szczygieł wywalczył róg, po rogu wybita piłka trafiła do Cebulaka, który z narożnika trafił przy słupku

Sędzia doliczył 4 minuty

87 min Ito wrzucił piłkę w pole karne, zza pleców obrońców wyskoczył Cebulak i uderzył nad bramką, było blisko

Grunwaldowi w wielu akcjach brakuje kropi nad i

82 min strzał Malika zza pola karnego broni Kałka

81 min za Gemskiego wszedł Kaizik

0-1 Jędruś, 75 min (karny)

74 min Wadas ukarany żółtą kartką

74 min Nocoń fauluje w polu karnym Gosza – KARNY

73 min podwójna zmiana w Jastrzębiu – zeszli Opeldus i Latoska, a weszli Bujak i Skworc

70 min Rostek mocno uderzył z linii bocznej pola karnego – Kałka odbił piłkę na róg

67 min strzał Gosza z dystansu bardzo niecelny

63 min za Henisza wszedł Volkert

61 min Cebulak ukarany żółtą kartką

57 min daleka piłka na Gemskiego, Gul uprzedza napastnika Jastrzębia

53 min wrzutka gości na dalszy słupek, tam Gemski uderzył głową i Gul wybił na róg

49 min błąd Wielgosa, Jankowski odbiera piłkę i ruszył sam na sam, w okolicach szesnastki nawinął wracającego obrońcę, ale piłkę wybił drugi defensor; przepadła świetna okazja

47 min strzał Stawowego z 20 metrów na raty broni Kałka

Do II połowy zespoły przystąpiły bez zmian

Do przerwy: 0-0 – przez większość I połowy okazji było jak na lekarstwo; w ostatnim kwadransie to Zieloni groźniej zaatakowali

44 min Cebulak uderzył z wolnego na bramkę, Szczygieł głową zmienił kierunek lotu piłki i ta przeszła tuż obok bramki

43 min Wielgos ukarany żółtą kartką

42 min po rogu Stawowego Honda głową uderzył obok bramki

39 min Malik wrzucił z prawej strony i Jankowski głową uderzył wysoko nad bramką

36 min Jankowski wszedł z lewej strony pola karnego mijając Wielgosa, ale zabrakło już pary spod linii końcowej i piłkę złapał Kałka

25 min dobra akcja gości, Latoska wrzuca przed bramkę na głowę Gosza – kapitalnie wybija Gul

20 min błąd w obronie Grunwaldu, Nocoń wybija na róg; po dośrodkowaniu Opeldusa głową piłkę sprzed bramki wybija Malik

14 min groźny strzał Mailka z dystansu, Kałka odbija piłkę, a dobitka Cebulaka ze spalonego