Relacja na żywo z meczu Grunwald – Hetman

Grunwald – Hetman 8-2 (4-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 8-2 – osłabieni Zieloni rozgromili lidera!!!

8-2 Palka, 86 min – po podaniu Ito za plecy obrońców napastnik Grunwaldu w sytuacji sam na sam ustalił wynik spotkania

85 min po podaniu Cebulaka uderzył Palka – bramkarz odbija

7-2 Cebulak, 84 min – spod linii bocznej po podaniu Rostka wszedł w pole karne i trafił przy słupku

82 min za Boniowskiego wszedł Verhun

82 min Różycki wybija z linii bramkowej

81 min za Kopera wszedł Gwiazda

6-2 Togitani, 80 min – poszedł sam po podaniu Ito, minął bramkarza i uderzył do pustej

79 min Pisarek ukarany żółtą kartką

77 min po rogu goście głową i Gul wybija piłkę

75 min Togitani do Palki – obrońca na róg

73 min Trener i kierownik drużyny gości ukarani żółtymi kartkami

72 min Boniowski ukarany żółtą kartką

68 min kontra Grunwaldu – Olszewski podcina wychodzącego sam na sam Togitaniego – CZERWONA i Hetman w „9”

68 min za Górskiego wszedł Paszek

67 min za Pandzicha wszedł Zalewski

64 min Pasternak po raz drugi ukarany żółtą kartką – CZERWONA, Hetman w „10”

62 min Pasternak ukarany żółtą kartką

61 min po wolnym Ito Togitani głową niecelnie

5-2 Cebulak, 58 min – kontra Grunwaldu, Togitani do Cebulaka, który mija bramkarza i trafia do pustej bramki

57 min za Radeckiego wszedł Tomczyk

55 min Hanke rozpoczął kontrę Grunwaldu – Togitani zagrywa do Hankego i jego strzał wybija bramkarz, dobitkę Palki ponownie odbija bramkarz

54 min po dośrodkowaniu z rogu Ito Cebulak źle trafił głową – piłka przeszła obok bramki

52 min Siwek ukarany żółtą kartką

47 min z wolnego uderzył spod linii bocznej Boniowski – znowu znakomicie wybija Gul

46 min za Pielota wszedł Olszewski

Do przerwy: 4-2 – Osłabieni kadrowo Zieloni zasłużenie prowadzą z liderem do przerwy; obie strony nie wykorzystały jeszcze kilku sytuacji

4-2 Togitani, 45 min – Wadas wrzucił piłkę kilkadziesiąt metrów w pole karne i Koki ją przyjął, a następnie huknął z powietrza!

3-2 Wadas, 41 min (wolny) – z prawie połowy boiska Wadi dośrodkował na bramkę i piłka wpadła przy słupku!

2-2 Pisarek, 38 min – po rogu potworne zamieszanie w polu karnym Grunwaldu i Pisarek wpycha piłkę

38 min po rogu gości główkę Boniowskiego wybija na róg Górski

37 min wolny dla gości – Banasiak trafia w mur

36 min Wadas ukarany żółtą kartką

2-1 Togitani, 35 min – Koki zrobił zwód w polu karnym i trafił w długi róg

34 min po strzale Knyhasa znakomicie wybija na róg Gul

1-1 Ito, 33 min (głową) – po dośrodkowaniu z wolnego Togitaniego Yu trafił głową z kozła do siatki

32 min Radecki ukarany żółtą kartką

28 min strzał Togitaniego broni bramkarz

26 min Cebulak przymierzył zza pola karnego i trafił w słupek!

23 min świetna okazja Grunwaldu – strzał Palki broni z bliska bramkarz – podawał Togitani

19 min po rogu Górski bliski pokonania własnego bramkarza – ale broni Gul

18 min strzał Ito obok bramki

0-1 Boniowski, 16 min – Boniowski otrzymuje prostopadłą piłkę od Banasiaka, ucieka obrońcom i w sytuacji sam na sam strzela obok bramkarza

15 min strzał Pielota z dystansu obok bramki

12 min po rogu strzał Wadasa broni Pająk

9 min co za okazja gości – po rogu Boniowskiego głową na bramkę Grunwaldu uderzył Pielot i Rostek z linii wybił piłkę głową nad bramką

3 min strzał Radeckiego blokuje Różycki, do piłki dochodzi Pisarek i tuż za pola karnego strzela obok bramki – było blisko

„Zieloni” dzisiaj bez Szczygła (pauza za kartki), Bratka i Jankowskiego (kontuzje) oraz Kozłowskiego i Stawowego.