Relacja na żywo z meczu Grunwald – Gwiazda

Grunwald – Gwiazda 3-3 (1-1)

KONIEC: 3-3 – emocji nie brakowało, mecz kończy się podziałem punktów

94 min Rostek uderzył obok bramki

92 min Stawowy uciekł Wojtaczce i po uderzeniu piłka leciała przed bramką, jednak Cebulak nie zamknął tego wślizgiem

92 min Ogłoza uderzył niecelnie

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min Różycki ukarany żółtą kartką

87 min Studnik uderzył nad bramką

85 min kontra Grunwaldu – Stawowy wkręcił obrońcę i w dobrej okazji zablokował jego strzał Wojtaczka

79 min zeszli Szaraniec i Bauszek, a weszli Heinz i Buczkiewicz

73 min za Jankowskiego wszedł Kozłowski

72 min za Chromika wszedł Bujałkowski

72 min Gul pięknie wybił strzał Bauszka, Szaraniec fauluje Gula – żółta

3-3 Cebulak, 70 min – Cebul poszedł i trafił przy dalszym słupku

2-3 Ogłoza, 68 min (karny)

68 min Szczygieł minął się z piłką i zahaczył Szarańca – KARNY

66 min Cebulaka uprzedził bramkarz, Rostek uderzył nad bramką

59 min po wolnym Wadasa Stawowy trafił do siatki głową – spalony

2-2 Ogłoza, 56 min – przebiegł sam mijając kilku obrońców

54 min za Kota wszedł Szoltysik

2-1 Różycki, 48 min – Stawowy z lewej strony zszedł do środka i zagrał do niepilnowanego Różyckiego, który uderzył nie do obrony i utonął w objęciach kolegów

47 min zagranie do Różyckiego, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, Różal odegrał następnie do Stawowego, który uderzył nad bramką

Do przerwy: 1-1

38 min Stawowy przedarł się z piłką i zatrzymał go dopiero bramkarz

35 min Jagodziński z wolnego zagrywa krótko do Chromika – jego strzał broni Gul

29 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

27 min Stawowy uciekł obrońcom i dograł przed bramkę, Cebulak nie trafił w piłkę

1-1 Dworaczek, 25 min (głową) – Jagodziński wrzucił piłkę z wolnego, najwyżej wyskoczył Dworaczek i umieścił piłkę w siatce

24 min strzał zza pola karnego Ogłozy w poprzeczkę

24 min Szaraniec wychodzi sam na sam po podaniu Studnika – wybija nogami Gul

20 min Stawowy uciekł i wyłożył do Rostka – uderzył niecelnie nad bramką

19 min Studnik uderzył groźnie zza pola karnego – Gul przeniósł piłkę nad poprzeczką

18 min ciekawie rozegrany wolny Jankowskiego, który zagrywa do Cebulaka, ten podciągnął do linii 16. metra i uderzył, Mocydlarz sparował piłkę, a Stawowy na spalonym przy dobitce

15 min Jagodziński wrzucił z wolnego, piłka minęła wszystkich i też o centymetry słupek

12 min strzał Kota z prawie połowy boiska bardzo niecelny

11 min strzał Studnika broni Gul

1-0 Stawowy, 6 min (karny)

6 min Dworaczek fauluje w polu karnym Stawowego – KARNY

6 min strzał z dystansu Szarańca obok bramki

3 min świetna okazja Grunwaldu – Stawowy zagryww na wolne pole do Jankowskiego, który uderzył obok słupka

Gul – Nocoń, Wadas (kpt), Szczygieł, Rostek – Ito, Sobstyl – Jankowski, Różycki, Cebulak – Stawowy
Rezerwa: Lomania – Honda, Kozłowski
Trener: Kapica