Relacja na żywo z meczu Grunwald – Grodziec

Grunwald – Grodziec 3-1 (0-1)

KONIEC: 3-1 – Zieloni po walce pokonują Grodziec i sięgają po pierwsze 3 punkty wiosną i u siebie w tym sezonie

93 min strzał Wanatowicza broni Pietrzyk

93 min strzał Krakowskiego wybija na róg Pietrzyk

92 min Wadas ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 2 minuty

88 min Koki zagrywa do Taładego i bramkarz wybija

3-1 Togitani, 85 min (głową) – po rogu D. Skorupy Koki trafił głową na dalszym słupku

83 min strzał Togotaniego tuż obok bramki

2-1 D. Skorupa, 81 min (z rogu) – kapitan Grunwaldu trafił z rogu w długi róg bramki!

79 min Koniusz ukarany CZERWONĄ KARTKĄ za faul na Ogłozie – Grodziec w 10

77 min w Grunwaldzie za Sobstyla wszedł Ito, a u gości za Strójwasa Dąbrowski

76 min strzał D. Skorupy z wolnego nad bramką

73 min Strójwas ukarany żółtą kartką

71 min strzał Stankiewicza nad bramką

71 min dogranie w pole karne do Bernackiego, który uderzył nad bramką

69 min za Rostka wszedł Nocoń

68 min kolejna znakomita okazja Krakowskiego – strzał obok bramki

67 min okazja Krakowskiego – strzał nad bramką

65 min dobra piłka Taładego do Bernackiego, obrońca wybija na róg

65 min po rogu gości Tałady wybija piłkę

64 min Wanatowicz ruszył z piłką – broni Pietrzyk

63 min zamieszanie pod bramką Grodźca, uderzał Ogłoza, potem Togitani, goście wyszli z opresji

62 min Stankiewicz ukarany żółtą kartką

61 min Welber ukarany żółtą kartką

59 min Adamek dziubnął piłkę w polu karnym – broni Pietrzyk

56 min okazja gości na 1-2 – Strójwas zagrywa w pole karne do Adamka, który strzelił centymetry obok bramki

1-1 Tałady, 55 min (głową) – D. Skorupa wrzucił piłkę z wolnego w pole karne, głową uderzył Tałady, piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się za linią bramkową i wyszła w pole; sędzia boczny zasygnalizował głównemu przekroczenie linii

54 min Durnaś ukarany żółtą kartką

Na drugą połowę oba zespoły wyszły bez zmian

Do przerwy: 0-1

Sędzia doliczył 1 minutę

0-1 Krakowski, 41 min (głową) – niewykorzystane sytuacje zemściły się tuż przed przerwą, dośrodkowanie Durnasia z lewej strony i Krakowski szczupakiem pokonał Pietrzyka

40 min za kontuzjowanego Grogora wszedl Czogała

38 min po rogu Durnasia głową uderzył Krakowski i głową piłkę wybił obrońca, było groźnie

34 min Tałady otrzymał piłkę za linię obrony i w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza; kolejna świetna okazja Grunwaldu

33 min tuż przed polem karnym powstrzymany nieprzepisowo Togitani przez 4 rywali; D. Skorupa z wolnego trafił w poprzeczkę!

26 min strzał D. Skorupy zza pola karnego obok bramki

22 min strzał Wanatowicza broni Pietrzyk

19 min D. Skorupa przełożył piłkę z jednej nogi na drugą i z woleja posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

19 min obrońcy gości zderzyli się w okolicach środka boiska, piłkę przejął Ogłoza i ruszył na bramkę, naciskany przez obrońcę przegrał pojedynek z bramkarzem!

11 min znakomita okazja Grunwaldu – Sobstyl przeszedł w okolice pola karnego, zagrał do Ogłozy, ten oddał piłkę Togitaniemu, który w sytuacji sam na sam zbyt długo zwlekał i obrońca wybił mu piłkę wślizgiem

3 min Togitani zagrywa do Taładego, który uderzyć od razu, wdał się w polu karnym w drybling i obrońca wyjaśnił sytaucję

Pietrzyk – Sobstyl, Wojtaczka, Wadas, Rostek – Bernacki, D. Skorupa (kpt), Kubica, Tałady – Togotani, Ogłoza
Rezerwa: Radkiewicz – Hanke, Ito, Kowalcze, Kowalczyk, Nocoń
Trener: Kapica