Relacja na żywo z meczu Grunwald – Górnik

Grunwald – Górnik Wojkowice 2-0 (0-0)

KONIEC: 2-0 – walka, ambicja, szczęście

93 min za kontuzjowanego Bernackiego wszedł Nocoń

91 min Perlak ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min za Skórkę wszedł Sitko

2-0 Wadas, 88 min – Wadas przejął piłkę i ruszył, podał do D. Skorupy, który zagrał świetną piłkę powrotną do Wadiego, a ten pokonał bramkarza niczym profesor

87 min za Sierczyńskiego wszedł Michalczyk

83 min Kruczek ukarany żółtą kartką

80 min za Kondzielnika wszedł Perlak

80 min Koki uciekł obrońcy i dograł przed bramkę – obrońca wybił w ostatniej chwili piłkę

79 min po dośrodkowaniu Kruczka Jamróz trafił w poprzeczkę

75 min po rogu piłka dotarła do Dydry – strzał broni Pietrzyk

75 min okazja Kruczka i obok bramki

72 min co za okazja Grunwaldu – Ogłoza minął obrońcę i mając przed sobą bramkarza dalej kiwał – obrońca wybił piłkę

72 min Kondzielnik głową po rogu nad bramką

69 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

66 min strzał D. Skorupy wybija bramkarz, piłkę przejmuje Bernacki i zagrywa do D. Skorupy, który z woleja uderzył obok bramki

66 min Kruczek trafił w boczną siatkę

64 min strzał D. Skorupy z rogu wybija bramkarz

63 min za Manterysa wszedł Kukuryk

63 min Ogłoza wszedł w pole karne i w starciu z bramkarzem padł na murawę – róg

61 min Ogłoza zagrywa wzdłuż bramki, ale nie ma nikogo na zamknięcie

61 min Dyrda ukarany żółtą kartką

60 min za Kubicę wszedł Ito

1-0 Tałady, 59 min (głową) – po dośrodkowaniu D. Skorupy z rogu głową do siatki trafił Tałady

58 min D. Skorupa z wolnego trafił w mur, a poprawka odbita od obrońcy wyszła na róg

57 min Skórka ukarany żółtą kartką

55 min dośrodkowanie przed bramkę Grunwaldu i Kondzielnik z bliska trafił w Pietrzyka!

52 min Połedniok ukarany żółtą kartką

50 min Jamróz (Wojkowice) ukarany żółtą kartką, a w Grunwaldzie Tałady

Do przerwy: 0-0 – początek dla Grunwaldu, ale potem z biegiem gry inicjatywę przejął Górnik

Sędzia doliczył 1 minutę

43 min mocny strzał Kruczka zza pola karnego obok bramki

42 min kontra gości – strzał Kruczka broni Pietrzyk

38 min powinno być 0-1 – bramkarz Pietrzyk sprawił prezent Kondzielnikowi i podał mu piłkę pod nogi, ten próbował minąć bramkarza Grunwaldu, który odbił piłkę, przejął ją Kondzielnik i jego strzał zablokował wślizgiem Wojtaczka! Było gorąco

33 min strzał Kruczka z linii 16. metra nad bramką

32 min Dyrda zablokowany pod bramką Grunwaldu

28 min strzał Kruczka z wolnego obok słupka

24 min strzał Taładego zza szesnastki obok bramki

15 min co za stuprocentowa okazja gości! Kondzielnik wypatrzył na wolnej pozycji Kruczka, który w sytuacji sam na sam uderzył zewnętrzną częścią stopy obok słupka

9 min kontra gości – strzał Kruczka w poprzeczkę!

5 min świetna okazja Grunwaldu – dośrodkowanie Bernackiego z lewej strony, piłkę przejął w polu karnym Tałady i jego strzał zablokował w ostatniej chwili obrońca – róg

4 min po rogu Kubica głową uderzył obok bramki

3 min kontra Grunwaldu – Ogłoza trochę za słabo do Togitaniego, ten zagrywa na wolne pole do Bernackiego i strzał Jeremiego wybity przez wracającego obrońcę

Pietrzyk – Sobstyl, Wojtaczka, Wadas, Rostek – Bernacki, D. Skorupa (kpt), Kubica, Tałady – Ogłoza, Togitani
Rezerwa: Radkiewicz – Hanke, Ito, Kowalcze, Kowalczyk, Nocoń
Trener: Kapica