Relacja na żywo z meczu Grodziec – Grunwald

Grodziec – Grunwald 6-1 (0-1)

KONIEC: 6-1 – sędzia już nawet nie doliczył czasu do II połowy i zakończyłten nierówny pojedynek; dobry start Grunwaldu, ale zakończony katastrofą, a zaczęło się od błędu bramkarza

89 min strzał Kubika wybija Radkiewicz

85 min za Kubicę wszedł Wadas

6-1 Adamek, 83 min – strzał Białasa wybija Radkiewicz, a dobitka Adamka trafia do siatki Grunwaldu, pogrom

81 min za Czogałę wszedł Krypsiak

5-1 Czogała, 80 min – po dośrodkowaniu Kubika Czogała z woleja trafił w róg bramki

74 min za Stankiewicza wszedł Białas

72 min za Pawlika wszedł Strójwas

71 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

4-1 Wanatowicz, 68 min – ostrzeliwanie bramki Grunwaldu zakończył mocnym uderzeniem Wanatowicz

68 min za Bernackiego wszedł Ito

67 min strzał Kubika wybija Radkiewicz

67 min strzał Czogały wybija Radkiewicz

64 min za K. Skorupę wszedł Poprawa

3-1 Wanatowicz, 59 min (głową) – po dośrodkowaniu Durnasia Wanatowicz głową finalizuje akcję

57 min po rogu Kubik uderzył z 16 metrów z woleja – Radkiewicz wybija piłkę

56 min za Maciaszka wchodzi Tałady

56 min Stankiewicz strzela z 11 metrów i broni Radkiewicz!

55 min Sobstyl fauluje w polu karnym Czogałę i KARNY

2-1 Sobstyl, 52 min (głową, samobójcza) – dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu i Sobstyl zaskoczył Radkiewicza

1-1 Czogała, 51 min (wolny) – zawodnik gospodarzy z wolnego z ponad 30 metrów trafia do siatki – błąd Radkiewicza…

48 min Wanatowicz ucieka prawą stroną i dogrywa wzdłuż bramki, Pawlik naciskany przez obrońcę nie trafia w piłkę

Do przerwy: 0-1

45+1 min Stankiewicz fauluje ostro K. Skorupę – sędzia tylko poucza zawodnika Grodźca, a powinna być żółta (druga w meczu); ciut wcześniej Kubica trafił w piłkę, a został ukarany żółtkiem…

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min strzał D. Skorupy zza szesnastki nad bramką

43 min dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu i Stankiewicz przewrotką strzela obok słupka

42 min Kubica ukarany żółtą kartką, a trafił w piłkę, a nie nogi zawodnika…

35 min Stankiewicz ukarany żółtą kartką

31 min Sobstyl w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Pawlika – piłka o centymetry mija bramkę

27 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

20 min dobra akcja Grunwaldu, ale dogranie Sobstyla w pole karne wybili obrońcy

15 min co za okazja gospodarzy – Adamek przedarł się w pole karne niezatrzymywany przez nikogo i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Radkiewiczem, który odbił piłkę na róg

11 min Czogała z wolnego wysoko nad bramką

0-1 D. Skorupa, 5 min (wolny) – Skorupa z wolnego z 17 metrów od słupka trafia do siatki

4 min Kozłowski po zagraniu D. Skorupy wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany przed polem karnym przez bramkarza – piłka mija bramkę, sędzia odgwizuje faul, a Lewandowskiego karze tylko żółtą kartką