Relacja na żywo z meczu Górnik 09 – Grunwald

Górnik 09 – Grunwald /mecz w Halembie/ 6-2 (2-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 6-2

6-2 Togitani, 90 min – Bernacki zagrał do Kokiego, który wszedł w pole karne i trafił do siatki – sędzia po bramce zakończył mecz

89 min strzał Rostka – wybija Surowiec

87 min ponownie Janczyk – obok bramki

86 min strzał Janczyka nad bramką

83 min Tałady wszedł w pole karne i obrońca wślizgiem wybił mu piłkę w ostatniej chwili

81 min za Pacha wszedł Janicki

80 min kolejna okazja Janczyka – tym razem uderzył obok bramki

6-1 Wąsik, 80 min – dośrodkowanie w pole karne, Pach zgrywa głową i Wąsik z woleja trafia do siatki – trwa demolka Grunwaldu

78 min D. Skorupa trafił z boku pola karnego w słupek

77 min Janczyk szaleje pod bramką Grunwaldu – głową trafił w poprzeczkę, dobitka Wąsika nad bramką

77 min za Ito wszedł Kubica

76 min po rogu główkę Janczyka broni Radkiewicz

75 min błąd obrony, dwóch na jednego i Janczyk zagrywa za mocno do Pacha, który miał przed sobą pustą bramkę

73 min za K. Skorupę wszedł Rostek

68 min za Bundzyłę wchodzi Siwecki

5-1 Kuate, 67 min (głową) – po dośrodkowaniu Pacha z wolnego Kuate głową uprzedził Radkiewicza

4-1 Janczyk, 62 min – Majewski dogrywa z okolic narożnika do Janczyka, który z bliska kompletuje hat tricka

61 min okazja Janczyka – odbija piłkę Radkiewicz

60 min Adamczyk uciekł prawą stroną i jego strzał obronił Radkiewicz

60 min strzał D. Skorupy z wolnego wybija Surowiec

53 min za Widurskiego wszedł Adamczyk

3-1 Wąsik, 48 min – zawodnik Górnika 09 otrzymał podanie od Janczyka, minął obrońców i bramkarza, i posłał piłkę do bramki

47 min po rogu na bramkę uderzył Togitani i Surowiec odbił piłkę

Do przerwy: 2-1

2-1 Janczyk, 40 min – Lenert wrzucił w pole karne do Janczyka, który obrócił się i trafił w róg bramki

39 min po rzucie różnym obrońca Górnika 09 zablokował bombę Wojtaczki

1-1 Janczyk, 38 min (głową) – po dośrodkowaniu Pacha z rogu głową do siatki trafił Janczyk

32 min po dośrodkowaniu Sobstyla na długim słupku walczył z obrońcą Koki i uderzył obok bramki

Górnik 09 atakuje, ma rogi – Zieloni wychodzą obronną ręką

20 min długa piłka do Janczyka, który w pojedynku z Wojtaczką oddał strzał – Radkiewicz odbił piłkę nogami na róg

16 min dośrodkowanie z wolnego Pacha, wyjaśniona sytuacja przez obrońców

12 min Koki świetnie minął kilku rywali i zagrał do Ito, jego strzał broni Surowiec

11 min D. Skorupa z wolnego wysoko nad bramką

9 min D. Skorupa dograł w pole karne, nikt nie przeciął i piłkę złapał Surowiec

0-1 Tałady, 7 min – Tałady uderzył zza pola karnego z lewej nogi i zaskoczył bramkarza Górnika strzałem pod poprzeczkę

5 min strzał D. Skorupy z dystansu tuż obok bramki