Relacja na żywo z meczu GKS II – Grunwald

GKS II – Grunwald 6-1 (3-0)

KONIEC: 6-1

90 min Kurek trafia w słupek i piłkę z linii wybija Nocoń

88 min strzał Ślusarczyka odbija Radkiewicz

87 min strzał D. Skorupy trafia w poprzeczkę i wychodzi za bramkę

86 min Warmuz ukarany żółtą kartką

85 min strzał Ślusarczyka obok bramki

6-1 Król, 81 min – po podaniu Ślusarczyka Król pokonuje Radkiewicza

79 min strzał D. Skorupy nad bramką

78 min strzał Ślusarczyka broni Radkiewicz

76 min za Komanderę wszedł Król

5-1 Warmuz, 74 min – dogranie Komandery i Warmuz założył „kanał” Radkiewiczowi

72 min za Pietrzyka wszedł Prus

72 min pod dośrodkowaniu Zająca Pietrzyk fatalnie chybił

70 min kolejna zmiana u gospodarzy – wszedł Kurek

66 min Zając dogrywa do Ślusarczyka, którego strzał odbija Radkiewicz, a dobitka Pietrzyka nad bramką

64 min Komandera otrzymuje piłkę w pole karne – Radkiewicz odbija piłkę

4-1 Pietrzyk, 60 min – dogranie Krawczyka na gola zamienia z bliska Pietrzyk, kompletując hat tricka

60 min główkę Wodnickiego znakomicie wybija Radkiewicz

58 min Ogłoza wpada w pole karne i obrońca wybija mu piłkę spód nóg

3-1 D. Skorupa, 55 min (wolny) – D. Skorupa przejął piłkę i został sfaulowany przed polem karnym; sam poszkodowany idealnie wykonał wolnego i Kukulski zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki

54 min strzał D. Skorupy nad bramką

51 min strzał Komandery wybija nogami Radkiewicz

50 min strzał D. Skorupy obok bramki

49 min D. Skorupa przejął piłkę przed polem karnym GKS-u i uderzył tuż obok bramki

46 min u gospodarzy za Nowaka wszedł Filipiak, a w Grunwaldzie za Taładego wszedł Bernacki

Do przerwy: 3-0

41 min ostre dośrodkowanie Komandery, ale żaden z dwóch piłkarzy GKS-u nie sięgnął piłki w polu karnym

41 min Radkiewicz wybija nogami piłkę Pietrzykowi

34 min groźne dogranie z lewej strony Ślusarczyka – wybija Radkiewicz

3-0 Pietrzyk, 31 min – fatalny błąd w tyłach Grunwaldu – Radkiewicz podaje na 16. metr do Wadasa tak, że przejmuje ją Pietrzyk i strzela do pustej bramki

29 min po rogu strzał Komandery obok bramki

28 min Pietrzyk miesza w polu karnym Grunwaldu i jego strzał wybija Radkiewicz; po chwili Wojtaczka blokuje strzał Komandery

23 min wrzutka Komandery – Ślusarczyk głową niecelnie

21 min dwóch na jednego – strzał Togotaniego broni Kukulski

20 min przechwyt Noconia, podaje do Ogłozy, który zostaje zablokowany przed polem karnym

2-0 Zając, 16 min – Komandera wrzuca piłkę zza plecy obrońców do Zająca, który podwyższa wynik

15 min Komandera zagrywa w pole karne, Pietrzyk lekko trącił piłkę i Radkiewicz wybija piłkę nogami

1-0 Pietrzyk, 13 min – strata Grunwaldu na połowie GKS-u, szybka akcja, Krawczyk wycofuje piłkę na 14. metr i Pietrzyk po raz 17. trafia w sezonie

9 min Ogłoza urwał się obrońcy i uderzył zza szesnastki – broni Kukulski

5 min ponownie Krawczyk, ale wysoko nad bramką

3 min strzał Krawczyka zza szesnastki broni Radkiewicz