Relacja na żywo z derbów Wawel – Grunwald

Wawel – Grunwald 3-0 (0-0)

KONIEC: 3-0

93 min Mandzel i Gąsior ukarani żółtymi kartkami

3-0 Mandzel, 91 min – Chudziński dograł z prawej strony przed bramkę i Mandzel wpakował piłkę do siatki

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min za Spalonego wszedł Sławik

87 min strzał Maciejoka zza szesnastki obok bramki

86 min za G.Kałużnego wszedł Chudziński

82 min strzał ze skrzydła Gąsiora broni Pozimski

79 min strzał Dolacińskiego nad bramką

76 min za Twardocha wszedł Mleczko

2-0 G.Kałużny, 71 min (wolny) – po faulu Gąsiora przed polem karnym G.Kałużny z wolnego pokonał Kurpasa

69 min Twardoch zagrywa na czystą pozycję do Ogłozy, który przegrywa pojedynek z Pozimskim

68 min błąd obrońcy Wawelu, który „podaje” Gąsiorowi, a ten trafia z dystansu w poprzeczkę

67 min Spalony dogrywa przed bramkę i Mandzel mając przed sobą pustą bramkę trafia w poprzeczkę

66 min Petrus uderzył z wolnego z 20 metra centymetry obok słupka

65 min schodzi Kowalcze, a wchodzi Dolecki

57 min po rogu Maciejoka główkę Blaszkego wybija Kurpas

56 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – zeszli Kozłowski i Podlacha, a weszli Gąsior i Dolaciński

54 min Kiepura ukarany żółtą kartką

53 min strzał Spalonego tuż nad bramką

51 min Piętoń ukarany żółtą kartką

1-0 G.Kałużny, 49 min – Chmielarski uratował piłkę głową i nie wypadła na aut, przejął ją Mandzel, pociągnął z piłką i wypuścił G.Kałużnego, który strzelił przy słupku

47 min G.Kałużny podciągnął z piłką i strzelił minimalnie niecelnie zza szesnastki

Do przerwy: 0-0 – pierwszy kwadrans na korzyść Wawelu, potem do głosu doszedł Grunwald, a ostatnie 15 minut bezbarwne; walki obu zespołom nie można odmówić

40 min piłka trafia do siatki Grunwaldu po strzale Piętonia, ale sędzia boczny sygnalizował spalonego

31 min Buchcik z dystansu niecelnie

24 min G.Kałużny po krótko rozegranym wolnym tuż nad bramką

22 min Podlacha wypuścił Kiepurę, który w świetnej sytuacji podawał na długi słupek do Ogłozy, który został za bardzo wypuszczony, ale dogonił piłkę i dograł przed bramkę, tam obrońca wybił futbolówkę, przejął ją Podlacha, ale jego strzał dwukrotnie został zablokowany

17 min dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu na długi słupek i Kowalcze uprzedził w ostatniej chwili G.Kałużnego

12 min niecelny strzał Piętonia z dystansu

11 min strzał Kiepury bardzo niecelny

8 min Maciejok dośrodkował z wolnego i Piętoń głową trafił w słupek

Zieloni dzisiaj osłabieni bez swoich czołowych zawodników – kapitana Babisza i napastnika Jankowskiego. Do tego mający zagrać w podstawowym składzie Ochnio złamał nos…