Relacja na żywo z derbów Jastrząb – Grunwald

Jastrząb – Grunwald 2-1 (2-1)

KONIEC: 2-1

96 min Kowalczyk z wolnego Panu Bogu w okno i koniec spotkania

95 min Ogłoza faulowany przed narożnikiem

93 min skurcze zawodnika gospodarzy

93 min po dośrodkowaniu Wojtaczki obrońca gospodarzy trafił w kolegę z zespołu, piłka wylądowała pod nogami Kota, który z trudnej pozycji bardziej zagrał niż strzelał, ale nie znalazł adresta

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min za Gosza wszedł B. Ogoński

86 min gospodarze za podwójną gardą, trener Szyguła posłał do ataku stopera Ostrowskiego

84 min za P. Latoskę wszedł Bujak

81 min za Banisza wszedł M. Latoska

80 min po rogu Nowoka Michalski głową tuż obok

77 min za Kubicę wszedł Tałady

Zieloni więcej przy piłce, gra głównie na połowie Jastrzębia, ale głową w mur

74 min Nowok odgrywa w polu karnym do P.Latoski, który uderzył obok bramki

67 min po dośrodkowaniu K. Skorupy Kot źle uderzył głową obok bramki

66 min za Brzezińskiego wszedł Kowalski

65 min za D. Skorupę wszedł Ozaki

61 min Kot otrzymał piłkę na wolne pole, ale futbolówka mu uciekła

60 min za Sobstyla wszedł Wojtaczka

59 min Po rogu Nowoka głową na długim słupku uderzył Michalski i Lomania świetnie wybija

58 min Walczyk z wolnego – Lomania wybija na róg

57 min D. Skorupa zagrywa na wolne pole do Ogłozy, który za daleko sobie zagrywa i Kałka złapał piłkę – Ogłoza ukarany żółtą kartką za faul

52 min lider klasyfikacji strzelców Adam Gosz miał świetną okazję, ale uderzył obok słupka

Do przerwy: 2-1 – brakuje dzisiaj w bramce Stasiczka, którego tydzień temu awaryjnie zastąpił Kurpas; w bramce Grunwaldu znajduje się junior, który dopiero wchodzi do seniorskiej piłki
2-1 Nowok, 45 min – szybko wykonany aut, P.Latoska podaje do Nowoka, ten strzela obok Lomanii i tonie w objęciach kolegów

1-1 Michalski, 44 min (głową) – po rogu Nowoka Michalski wyskoczył najwyżej i wyrównał wynik spotkania

41 min po wolnym Kowalczyka Ostrowski źle trafił w piłkę na długim słupku i wyszła ona za linię końcową

38 min Ostrowski blokował piłkę, zawodnik gospodarzy wyłuskał ją z linii, okazja miejscowych, a konkretnie Brzezińskiego, którego strzał wybija Lomania, dobitkę Poprawa wybija głową z linii

35 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką za faul

34 min Sędzia nie dostrzegł faulu na Ostrowskim, gospodarze poszli z kontrą, Gosz wrzucił na długi słupek do Nowoka, który głową przestrzelił

30 min Walczyk z boku polu karnego uderzył mocno, ale niecelnie

25 min Nowok ukarany żółtą kartką za faul, a P.Latoska za dyskusje

21 min Żuk ukarany żółtą kartką za dyskusje

0-1 Ogłoza, 20 min – udana akcja Grunwaldu na trudnym boisku, Ogłoza wchodzi w pole karne po podaniu Kota i trafia w długi róg

19 min po rogu Nowoka piłka przedłużona na długi róg i tam Brzeziński chybił

15 min strzał Kowalczyka z dystansu niecelny

12 min po rogu Nowoka piłka spadła pod nogi Michalskiego, który huknął wysoko nad bramką

6 min po dośrodkowaniu Banisza Gosz głową uderzył tuż obok słupka – było blisko trafienia

5 min Nowok uderzył z wolnego – piłka od muru wyszła na róg

3 min po wolnym D. Skorupy Kałka minął się z piłką, był tam Ostrowski, ale też nie trafił