Relacja na żywo z derbów Halemby

Grunwald – Gwiazda 4-3 (1-2)

KONIEC: 4-3 – po niesamowitym meczu i pokazaniu olbrzymiego charakteru Grunwald wygrywa derby Halemby z Gwiazdą; był to 2000. mecz I zespołu Grunwaldu

94 min wyjście na połowę Grunwaldu bramkarza Pietrzyka o mały włos nie zakończyło się golem Siliuka – piłka wystrzelona ze środka minęła bramkę

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min bramkarz gości powędrował pod bramkę Grunwaldu przy rogu

86 min kąśliwy strzał Studnika broni Gul

82 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

81 min za Kubicę wszedł Opeldus

78 min za Wojciucha wszedł Barciaga

77 min Jankowski ukarany żółtą kartką

76 min trener Kot ukarany żółtą kartką

75 min strzał Aono z wolnego nad bramką

4-3 Sato, 73 min (głową) – dośrodkowanie Jankowskiego przeleciało nad prawie 2-metrowym Dworaczkiem i głową po rogu uderzył Sato, a po chwili utonął w objęciach kolegów

72 min strzał Siliuka z linii pola karnego broni Pietrzyk

3-3 Siliuk, 65 min – piłka w pole karne i siliuk dziubnął z czuba

60 min co za okazja Grunwaldu – Rostek zagrywa za obronę, Aono dochodzi do piłki i w sytuacji sam na sam przegrywa z Pietrzykiem

59 min za Szarańca wszedł Dworaczek

2-3 Sato, 55 min – Aono w polu karnym zakłada siatkę obrońcy i wykłada do Siliuka, ten oddaje do Sato i jego strzał odbija się od obrońcy i wpada pod poprzeczkę

54 min strzał Jankowskiego nas bramką

52 min za Kozłowskiego wszedł Siliuk

1-3 Byrski, 51 min (karny)

50 min Wadas ukarany żółtą kartką

50 min Szaraniec pada w polu karnym po ataku Wadasa – sędzia wskazał rzut karny

48 min po strzale Chromika róg

46 min Szaraniec nie opanował w polu karnym piłki, a była dobra okazja

Do przerwy: 1-2

45+2 min Stawowy głową obok bramki

1-2 Stawowy, 45 min (karny)

45 min strzał Rostka blokuje w polu karnym ręką Wojtaczka – KARNY

41 min strzał Kozłowskiego obok bramki

36 min Kozłowski ukarany żółtą kartką

35 min po rogu główka Sato tuż nad poprzeczką

35 min strzał Jankowskiego obok bramki

33 min po rogu w polu karnym zablokowany został Szczygieł

32 min po rogu piłka przeleciała na bok pola karnego, tam Jankowski wstrzelił piłkę w pole karne, obrońca wybił przed pole karne, do piłki doszedł Szczygieł i od razu uderzył, futbolówkę nad poprzeczką przeniósł Pietrzyk

30 min Chromik ukarany żółtą kartką

26 min kontra, Stawowy zagrywa za obrońców do Sato, ale ten nie opanował piłki

23 min strzał Szarańca odbity i piłka wychodzi na róg

0-2 Ogłoza, 21 min – piłka przeszła obronę i Ogłoza w sytuacji sam na sam pokonał Gula

21 min Sato ruszył do przodu, jego strzał broni Pietrzyk

16 min po wolnym Jankowskiego Sato zablokowany w polu karnym, piłkę przejmuje Aono i jego strzał odbija Pietrzyk

15 min po rogu Gwiazdy Byrski na długim słupku nie trafia w piłkę głową

12 min Świerczyński uderzył obok dalszego słupka

0-1 Chromik, 7 min – odbiór w środku, Ogłoza zagrywa na wolne pole do Chromika, a ten bez namysłu zewnętrzną częścią stopy trafił w okienko

7 min Chromik urwał się Noconiowi i dograł przed bramkę, Gul odbija piłkę, obrońcy wybijają futbolówkę

4 min Sato wykłada piłkę do Rostka, ten uderzył nad bramką

Gul – Sobstyl, Wadas (kpt), Szczygieł, Nocoń – Sato, Rostek, Aono, Jankowski – Stawowy, Kozłowski
Rezerwa: Lomania – Guc, Ito, Konopka, Kornas, Roczniok, Siliuk
Trener: Kapica