Relacja na żywo z derbów Grunwald – Urania

Grunwald – Urania 3-2 (2-1)

KONIEC: 3-2 – Grunwald zasłużenie w derbach pokonuje lidera! Urania z pierwszą porażką w sezonie

Urania w ataku, ale Grunwald umiejętnie się broni

91 min Cebulak dograł przed bramkę, obrońca wybija na róg

Sędzia doliczył 4 minuty

89 za Stawowego wszedł Palka

88 min Wleciałowski uderzył obok bramki

85 min Wadas ukarany żółtą kartką

84 min Cebulak ukarany żółtą kartką

83 min kontra Grunwaldu – strzał Cebulaka wybija na róg Pardela

82 min za Zalewskiego wchodzi Nowak

82 min fauluje Kołodziej, robi się zamieszanie i przepychanka, Kołodziej ucieka z miejsca zdarzenia; sędzia ukarał kartkami Dobrowolskiego i Stawowego; upiekło się Kołodziejowi, a powinna być druga żółta

79 min Kołodziej ukarany żółtą kartką

70 min Różycki ukarany żółtą kartką

70 min za Nowakowskiego wszedł Dobrowolski

67 min strzał Cebulaka brobi Pardela

66 min po rogu Kołodziej uderzył nad bramką

65 min Zalewski dośrodkował w pole karne, zawodnik Grunwaldu uprzedził w ostatniej chwili napastnika

64 min za Noconia wszedł Sobstyl

3-2 Marek, 63 min (samobójcza) – Cebulak uciekł prawą stroną, wszedł w pole karne i trafił w słupek, piłka trafiła następnie w zaskoczonego Marka i wpadła do siatki

61 min strzał Mzyka niecelny

55 min Marek ukarany żółtą kartką

51 min Wleciałowski ukarany żółtą kartką

2-2 Henisz, 49 min (z rogu) – Henisz z rogu trafił w długi róg

46 min za Kokota wchodzi Marek

Do przerwy: 2-1

45 min kontra Grunwaldu – Togitani mijał rywali i zza pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką

45 min Rostek poślizgnął się przed pole karnym, piłkę przejął Henisz i został przyblokowany przez Ito, piłka wyszła na róg

2-1 Togitani, 38 min (wolny) – uderzenie w górny róg bramki po rękąch Pardeli

37 min kontra Grunwaldu – Togitani faulowany przed polem karnym, żółta dla Kokota

1-1 Ogiński, 33 min – po rogu Ito wybitą piłkę nie zdołał przejąć Rostek, dał się wypchnąć Ogińskiemu, który przebiegł całe boisko atakowany przez Rostka i Noconia, i mimo że Nocoń wszedł wślizgiem, piłka wpadła do siatki

30 min za kontuzjowanego Siliuka wszedł Różycki

28 min Nowakowski ukarany żółtą kartką

26 min co za okazja Grunwaldu – po rogu Ito do piłki skoczyli Stawowy i Kozłowski, piłka zmierzała w okienko bramki Uranii, ale Pardela wyciągnął się jak długi i wybił piłkę piękną robinsonadą na róg

25 min dośrodkowanie Rostka w pole karne – Stawowy uderzył nie tą nogą i okazja przepadła

21 min strzał Togitaniego z narożnika pole karnego – Pardela końcówkami palców odbija piłkę tuż obok słupka

1-0 Siliuk, 15 min – Kozłowski poszedł do linii końcowej i dograł w pole karne, obrońca wybił piłkę, przejął ją w szesnastce Siliuk, który w polu karnym mimo asysty obrońcy posłał „szczura” i piłka między nogami dwóch obrońców i Pardeli wpadła do siatki!

13 min kontra Grunwaldu – Siliuk zagrywa na wolne pole do Togotaniego, którego strzał blokuje obrońca

10 min wrzutka Nowakowskiego w pole karne – wybija Szczygieł

7 min Zalewski z wolnego trafia w plecy sędziego; pośredni – Zalewski wrzuca w pole karne, daleko wyszedł Gul i główka jednego z zawodników Uranii zmierzała przy bliższym słupku, gdzie Szczygieł ofiarnym wybiciem ratuje Grunwald utraty gola; Łukasz zderzył się ze słupkiem, ale po udzielonej pomocy wraca na boisko

2 min Siliuk ukarany żółtą kartką

Gul – Kozłowski, Wadas (kpt), Szczygieł, Rostek – Cebulak, Siliuk, Ito, Nocoń – Togitani, Stawowy
Rezerwa: Lomania – Palka, Różycki, Sobstyl
Trener: Kapica