Pismo Podokręgu w sprawie GKS-u II

Prezes Podokręgu Katowice, Stefan Mleczko, za pośrednictwem poczty elektronicznej poinformował kluby o istotnych wydarzeniach w życiu Podokręgu, w tym m.in. ustosunkował się do gry rezerwy GKS-u Katowice w Klasie A.

Treść pisma dotycząca GKS-u II (pisownia oryginalna):

„W wyniku 2 miesięcznych procedur w Śl.ZPN i Podokręgu Katowice oraz rezygnacji z udziału w rozgrywkach KLASY A, na 3 dni przed rozpoczęciem rozgrywek, drużyny MKS Pogoń Ruda Śląska, Wydział Gier podjął decyzję, która została zaakceptowana przez Zarząd Podokręgu, o dokooptowaniu jako 14 – drużyny rezerwy (II drużynę) GKS GieKSa Katowice S.A.
Drużyna gra w rozgrywkach KLASY A bez prawa awansu i bez przyznawania punktów. Do rozgrywek nie wliczają się kartki z meczów dla drużyn grających z GKS GieKSą.
Wydział Dyscypliny prześle do Klubów aktualny stan kartek zawodników drużyn KLASY A.
W załączeniu przesyłamy pismo i oświadczenie Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.
W związku z powyższym sprawę rozgrywek KLASY A sezonu 2018/2019 w tej kwestii uważam za wyjaśnioną i zamkniętą”.