Relacja na żywo z meczu Szopienice – Grunwald

UKS Szopienice – Grunwald 3-5 (0-4)

KONIEC: 3-5 – po koncercie w I połowie były nerwy w II, ale Zieloni wracają z tarczą z boiska wicelidera!

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min Babisz ukarany żółtą kartką

3-5 Wentkowski, 88 min (karny)

88 min Oswald fauluje w polu karnym i KARNY

85 min po główce Twardocha piłka przeszła tuż obok bramki

85 min za Jankowskiego wszedł Podlacha

84 min Kozłowski sam na sam – bramkarz wybija na róg

82 min Jarek ukarany żółtą kartką – jego druga i w konsekwencji CZERWONA

81 min po rogu Gąsior strzela obok bramki

81 min strzał Jankowskiego wybija na róg bramkarz

80 min strzał Twardocha broni bramkarz

80 min Jarek ukarany żółtą kartką

2-5 Jankowski, 78 min – kontra Grunwaldu, Twardoch zagrywa na wolne pole do Jankowskiego, który od słupka trafił do siatki

76 min Lamlih ukarany żółtą kartką

75 min za Ostrowskiego wszedł Dolecki

67 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Mleczkę wchodzi Kozłowski, a za Ogłozę Gąsior

Grunwald stanął

2-4 Wentkowski, 63 min – dośrodkowanie z prawej strony i Wentkowski z bliska wpakował piłkę do siatki

60 min strzał Twardocha broni bramkarz

57 min Petrus wchodzi w pole karne i w ostatniej chwili obrońca wybił mu piłkę

56 min Jankowski wchodzi w pole karne i strzela nad bramką

54 min strzał Jankowskiego zza szesnastki broni bramkarz

50 min strzał Jankowskiego obok bramki

Gospodarze poczuli wiatr w żagle – dwa strzały zza szesnastki broni Lamlih

48 min Petrus ukarany żółtą kartką

1-4 Chodak, 48 min – po dośrodkowaniu Pawłowskiego Chodak uprzedził głową Lamliha

47 min okazja Jankowskiego – odbita od obrońcy piłka przechodzi obok bramki

46 min podwójna zmiana u gospodarzy – zeszli Samoljuk i Stachoń, a weszli Klimek i Nowak

Do przerwy: 0-4 – koncert Grunwaldu na boisku wicelidera!

45+1 min świetna okazja gospodarzy – Pawłowski lobem zza szesnastki tuż obok spojenia

45 min Pawłowski zza szesnastki tuż nad bramką

42 min strzał Twardocha odbity od nogi obrońcy przechodzi obok bramki

0-4 Ogłoza, 41 min – Mleczko zagrywa w pole karne do Twardocha, którego strzał odbija bramkarz, ale przy dobitce Ogłozy jest bez szans

39 min Twardoch ukarany żółtą kartką

0-3 Twardoch, 36 min – długa piłka do Twardego, który mimo asysty obrońcy z 17 metrów trafił do siatki przy słupku

35 min strzał Oberaja wybija Lamlih i po chwili broni jego dobitkę

0-2 Jankowski, 33 min – kapitalne zagranie na wolne pole Twardocha do Jankowskiego, który w sytuacji sam na sam z zimną krwią pokonał bramkarza

28 min Oswald zagrał na wolne pole do Jankowskiego, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek

26 min Oberaj uderzył zza pola karnego i Lamlih sparował na poprzeczkę jego strzał – pierwsze zagrożenie gospodarzy

21 min Twardoch odebrał piłkę obrońcy i zagrał na wolne pole do Jankowskiego, który trafił do siatki, ale sędzia zasygnalizował spalonego

21 min Mleczko zagrał w pole karne do Jankowskiego, bramkarz uprzedził Jankesa, ale miał problemy z opanowaniem piłki

To już 3. niewykorzystany karny Grunwaldu – z Siemianowiczanką nie trafił Babisz, a z AKS-em II Jankowski

0-1 Ogłoza, 16 min – Petrus uderzył z 11 metrów i bramkarz sparował piłkę na słupek, do odbitej futbolówki doszedł Ogłoza i pokonał z bliska Woźniaka

15 min Jankowski przeprowadził rajd, minął kilku rywali i w polu karnym sfaulował go Samoljuk – KARNY

10 min Petrus wypuścił Jankowskiego, który zza pola karnego trafił ponownie w boczną siatkę

7 min Ostrowski przejął piłkę na połowie gospodarzy i wrzucił na prawo do Ogłozy, który wymienił podanie z Chmielarskim i wszedł w pole karne, ale uderzył obok bramki

4 min krótko rozegrany rożny Mleczki z Jankowskim, który zza pola karnego trafił w boczną siatkę