Żacy rywalizowali w Mikołowie

W niedzielę w Mikołowie odbył się drugi turniej w ramach ligi Żaków.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn – AKS I Mikołów, AKS II Mikołów, Orzeł Mokre, AP Champions Katowice i Grunwald. Tym razem nie dotarła Pogoń Imielin.

Podopieczni Ireneusza Adamczyka zaczęli od meczów z gospodarzami – najpierw przegrali 3-5 z AKS-em I, a następnie wygrali 3-1 z AKS-em II. W kolejnym zremisowali z Orłem Mokre 3-3, a w ostatnim pojedynku turnieju pokonali Akademię Champions Katowice 2-1.
Bramki w tych meczach zdobyli: 6 – Dominik Gans, 2 – Krzysztof Kołacz, 2 – Olaf Wiciok, 1 – Daniel Piecuch.

Po zakończonym turnieju rozegrany został jeszcze jeden mecz. „Zieloni” ponownie ulegli AKS-owi Mikołów 3-5. Dwa gole w tym meczu zdobył Olaf Wiciok, a jedną Dominik Gans.

W najbliższą niedzielę 22 kwietnia o godz. 15:30 odbędzie się turniej w Halembie, w którym wezmą udział: Grunwald (gospodarz), Orlik Ruda Śląska, Unia Kosztowy, ŚTS Katowice i MKS Siemianowiczanka.

foto: facebook.com (Grunwald 2009)