Gans i Kołacz powołani do Kadry Podokręgu Katowice

W czwartek 4 października o godz. 18:30 w Lipinach odbędzie się konsultacja szkoleniowa Kadry Podokręgu Katowice rocznika 2009.

Na konsultację zostali powołani dwaj zawodnicy Grunwaldu – Dominik Gans i Krzysztof Kołacz (pełna lista powołanych).

Dominik Gans i Krzysztof Kołacz to czołowi zawodnicy drużyny prowadzonej przez trenera Ireneusza Adamczyka. Grunwald 2009 po 3 kolejkach z kompletem punktów zajmuje 2. miejsce w IV lidze okręgowej E2 Orlik grupa 1. Prowadzącemu SMS-owi Ruda Śląska ustępuje tylko gorszym bilansem bramkowym.

Domnik Gans, kapitan drużyny, w 3 meczach strzelił już 10 bramek. Z kolei Krzysztof Kołacz to na tyle uniwersalny gracz, że przed tygodniem pod nieobecność nominalnego bramkarza wystąpił między słupkami.

Rocznik 2009 „Zielonych” przygotowuje się do jutrzejszego derbowego meczu z Gwiazdą (początek w Nowym Bytomiu o 16:15), która plasuje się na 3. pozycji.