2007: Przegrali, a wygrają walkowerem?

IV liga okręgowa Orlików Młodszych grupa 2 (E2 – 2007): 12. kolejka

APN Siemianowice 6-3 Grunwald Ruda Śląska (1-2)

1-0 Kasznicki, 12 min.
1-1 Skiba, 19 min.
1-2 Węgiel, 29 min.
2-2 Prukop, 34 min.
3-2 Prukop, 36 min.
3-3 Jastrzembski, 42 min.
4-3 Prukop, 44 min.
5-3 Prukop, 50 min.
6-3 Kasznicki, 60 min.

GRUNWALD:
Ł.Wróbel – J.Gaweł, B.Gazda (kpt), S.Jastrzembski, T.Konopka, P.Wanowski, M.Weber
oraz T.Mazur, N.Senyk, J.Skiba, M.Węgiel, A.Wójcik
Trener: Teodor WAWOCZNY

Mecz w Siemianowicach zakończył się zwycięstwem gospodarzy, choć to „Zieloni” do przerwy prowadzili 2-1, a później remisowali 3-3. Podopieczni Teodora Wawocznego mieli wiele sytuacji, ale ich nie wykorzystali. APN miał z kolei w swoich szeregach wysokiego i bardzo szybkiego Bartłomieja Prukopa, który w całym meczu 4 razy urwał się defensywie i to końcowym rozrachunku wystarczyło do sięgnięcia po 3 punkty przez miejscowych.

Na boisku „Zieloni” przegrali, a czy wygrają 3-0 walkowerem? Według sprawozdania z systemu extranet, do którego sędziowie po meczu wprowadzają dane z zawodów, przeciwko Grunwaldowi zagrał zawodnik nieuprawniony do rozgrywek. Pod koniec tygodnia zapewne poznamy decyzję Wydziału Gier Podokręgu Katowice.