Trampkarze 2003: Pierwsze zwycięstwo

W minioną sobotę trampkarze z rocznika 2003 odnieśli w swoim drugim meczu ligowym pierwsze zwycięstwo. Na własnym boisku pokonali zespół Unii Kosztowy 2-0.

 

Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando gospodarzy, a wygrana mogła być bardziej okazała przy lepszej skuteczności pod bramką gości. Wynik spotkania mógł otworzyć D.Białecki, ale będąc 5 metrów przed bramką nie zdążył dołożyć nogi by posłać piłkę do siatki. Pierwszą bramkę zdobył M.Wójcik uderzeniem z rzutu wolnego z około 25 metrów, kiedy to 'zdjął pajęczynę’ z bramki przyjezdnych. Drugie trafienie w meczu było autorstwa O.Ociepki w 49 minucie, kiedy to dopadł do piłki po zamieszaniu w polu karnym i pewnie pokonał bramkarza Unii. Oprócz strzelonej bramki napastnik zielonych miał jeszcze cztery okazje na gola, ale za każdym razem minimalnie się pomylił. Teraz przed podopiecznymi trenera Andrzeja Zioba mecz z liderem – w sobotę w Rudzie z tamtejszą Slavią.

 
Grunwald – Unia Kosztowy 2-0 (1-0)
1-0 M.Wójcik, 17 min. (wolny)
2-0 O.Ociepka, 49 min.

GRUNWALD:
E.Lomania – P.Rostek, J.Kubica, A.Rostek (kpt), Ł.Zastawny, D.Białecki, M.Wójcik, M.Pastore, M.Tałady, J.Sobstyl, O.Ociepka
Na zmiany wchodzili: K.Fojcik, D.Uciecha, A.Kamiński, S.Miziak
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA
 
Pozostałe wyniki:
Lechia 06 Mysłowice – SMS II Ruda Śląska 1-1
Slavia Ruda Śląska – vacat (z powodu wycofania się przed rozpoczęciem rozgrywek Pogoni Ruda Śl.)
 
2. kolejka:
SMS II Ruda Śląska – Grunwald 3-3 (bramki: J.Nocoń, O.Ociepka, M.Tałady)
Slavia Ruda Śląska – Lechia 06 Mysłowice 5-0
Unia Kosztowy – vacat
 
1. kolejka:
Slavia Ruda Śląska – SMS II Ruda Śląska 10-1
Lechia 06 Mysłowice – Unia Kosztowy 5-3
Grunwald – vacat

Archiwum