Trampkarze 2003: Grunwald – Lechia 06 Mysłowice 4-0

W dzisiejszym spotkaniu młodzi trampkarze trenera Andrzeja Zioba pewnie pokonali rówieśników z Mysłowic 4-0.

Przez pierwsze dwadzieścia minut mecz był wyrównany, aż w końcu zieloni w ciągu czterech minut zdobyli dwie bramki i od tego czasu przejęli kontrolę wydarzeń na boisku. Zaprezentowali bardzo dobrą grę w ofensywie, wymieniali dużo podań, co przekładało się na wychodzenie na pozycje i stwarzanie kolejnych sytuacji pod bramką rywali. Trener po meczu pochwalił cały zespół, który zagrał bardzo dobre spotkanie, w tym także nowych zawodników z Pogoni: Pawła Wączka, Jakuba Kalembę i Kamila Rabsteina. Pierwsze trafienie zaliczył dzisiejszy solenizant O.Ociepka, pewnie wykonując karnego po faulu w polu karnym na M.Taładym. Na 2-0 podwyższył M.Wójcik, kiedy to ubiegł obrońcę i dobił uderzenie z dalszej odległości D.Białeckiego, który trafił w poprzeczkę. Trzecie trafienie było ozdobą spotkania. M.Pastore z około 25 metrów pięknym, plasowanym uderzeniem na dalszy słupek nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości. Strzelanie zakończył autor pierwszego gola O.Ociepka pewnie posyłając piłkę do siatki z okolic pola karnego. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale M.Tałady przegrał w sytuacji sam na sam z golkiperem gości, później ponownie M.Tałady oraz J.Kalemba mogli lepiej zachować się w polu karnym, kiedy to pierwszy jak i drugi trafili prosto w bramkarza Lechii.

Grunwald – Lechia 06 Mysłowice 4-0 (2-0)
1-0 O.Ociepka, 21 min. – karny, po faulu na M.Taładym
2-0 M.Wójcik, 25 min. – dobitka strzału D.Białeckiego
3-0 M.Pastore, 38 min.
4-0 O.Ociepka, 52 min.

E.Lomania – P.Wączek, A.Rostek, J.Kubica (kpt), P.Kasperczyk, P.Rostek, D.Białecki, J.Kalemba, M.Tałady, O.Ociepka, J.Sobstyl
Na zmiany wchodzili: K.Fojcik, A.Kamiński, K.Rabstein, M.Pastore, M.Wójcik, M.Hanke, S.Miziak
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA

Cieszy wysoka forma całego zespołu, bardzo dobra gra wszystkich w tym także nowych zawodników, bowiem mecz na szczycie ze Slavią, który miał się odbyć w zeszły weekend, ale na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne, zostanie rozegrany w środę 11.10 o godzinie 15:30.