Grunwald Ruda Śląska 2-0 Slavia Ruda Śląska (1-0)

2-0 Tałady, 68 min

E.Lomania (85. K.Fojcik) – P.Wączek (85. M.Legęza), J.Kalemba, J.Kubica (kpt), A.Rostek – J.Nocoń, M.Hanke (60. S.Miziak), J.Wadas (80. O.Wydra), M.Tałady (70. J.Sobstyl) – O.Ociepka (70. I.Jureczko), M.Rejmer (55. P.Rostek)

Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Stefan KUBICA

W ostatniej kolejce rundy jesiennej prowadzący w tabeli Grunwald podejmował w pojedynku derbowym wicelidera Slavię. Mecz dwóch pierwszych zespołów był zacięty, ale do siatki trafiali tylko „Zieloni” i tym samym zakończyli zmagania w IV lidze bez straty punktu (10 zwycięstw, bramki 52-4).

Wynik spotkania otworzył w 35. minucie Michał Tałady. Najlepszy strzelec Grunwaldu – 15 bramek jesienią – podwyższył prowadzenie na 2-0 w 68. minucie. Wynik mógł być wyższy, ale po faulu na Taładym rzutu karnego nie wykorzystał Sławomir Miziak.

Wiosną już w III lidze wojewódzkiej grupie Katowice-Sosnowiec poprzeczka dla podopiecznych Dariusza Czecha powędruje znacznie wyżej.