Grygiel – Wączek, Olbryś, Kalemba, P. Rostek (60. Sobstyl) – Nocoń, Wadas (85. Hanke), Kubica (kpt), Kozłowski – Buczkiewicz (27. Ociepka), Rejmer (78. Otto)

Dariusz Czech (trener), Sylwester Tałady (kierownik drużyny), Antoni Rostek, Jakub Kubica, Jakub Kozłowski, Mateusz Hanke, Jakub Kalemba, Rafał Grygiel, Patryk Sobstyl, Jonasz Nocoń, Dominik Olbryś, Szymon Otto, Michał Tałady, Stefan Kubica (kierownik drużyny)

Dolny rząd od lewej:
Igor Jureczko, Kamil Buczkiewicz, Maciej Rejmer, Oliwier Wydra, Paweł Wączek, Jakub Wadas, Oliwier Ociepka, Sławomir Mizak, Paweł Rostek

Nieobecni na zdjęciu (z zawodników uprawnionych na sezon 2020/21):
Mikołaj Kasprzyk, Eryk Lomania, Kaiki Ozaki, Michał Podlacha

W zaległym meczu 13. kolejki Grunwald uległ zasłużenie Siemianowiczance 0-3. O sobotnim meczu w wykonaniu „Zielonych” nie można nic dobrego powiedzieć. Goście sprawę zwycięstwa załatwili już praktycznie po 22 minutach. Pierwsza bramka padła w 3. minucie bezpośrednio z rzutu rożnego. Mimo interwencji bramkarza i obrońcy piłka znalazła drogę do siatki po dośrodkowaniu z kornera. Na 2-0 rywale podwyższyli kilkanaście minut później. Strzał zawodnika Siemianowiczanki bramkarz wybił przed siebie, obrońca „Zielonych” dał się wyprzedzić i rywal okazji nie zmarnował. W 22. minucie zawodnik MKS-u popisał się pięknym uderzeniem z ponad 25 metrów w okienko bramki Grunwaldu. Po kolejnych trzech minutach mogło być 4-0, ale halembian uratował słupek. W przerwie spotkania szatnia Grunwaldu niemal trzęsła się w posadach. Uwagi trenera Dariusza Czecha na niewiele się zdały. W drugiej odsłonie goście stworzyli kolejnych pięć okazji do zdobycia gola, ale na przeszkodzie stawał Rafał Grygiel. „Zieloni” mogli zdobyć honorowe trafienie w końcówce. Najpierw po rzucie rożnym główkę Jakuba Kubicy pod poprzeczkę wybił kapitalnie na róg bramkarz, a po chwili po odważnym wejściu Jonasza Noconia w szesnastkę ponownie golkiper Siemianowiczanki był górą.

W zespole Grunwaldu widoczny był dzisiaj brak kontuzjowanego Michała Taładego.

Mecz nie miał wpływu na układ tabeli, ponieważ Grunwald już wcześniej zapewnił sobie awans go grupy mistrzowskiej. Do rozegrania zostały jeszcze dwie kolejki – 20 i 27/28 marca. Start rozgrywek z udziałem 8 najlepszych drużyn (4 z podgrupy 1 i 4 z podgrupy 2) zaplanowano po Wielkanocy – na 10 kwietnia.