Tabela Klasy A – Sezon 2022/2023

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Urania Ruda Śląska 7 21 7 0 0 34:5+29         
2 Orzeł Mokre 7 21 7 0 0 29:4+25         
3 Kamionka Mikołów 7 16 5 1 1 27:10+17         
4 Gwiazda Ruda Śląska 7 15 5 0 2 20:13+7         
5 Wawel Wirek 7 15 5 0 2 15:9+6         
6 Jastrząb Bielszowice 7 12 4 0 3 14:140         
7 Hetman 22 Katowice 7 12 4 0 3 17:18-1         
8 Józefka Chorzów 7 8 2 2 3 14:15-1         
9 Naprzód Lipiny 7 7 2 1 4 12:18-6         
10 Grunwald Ruda Śląska 7 6 2 0 5 14:16-2         
11 UKS Szopienice 7 5 1 2 4 10:26-16         
12 Górnik Wesoła 7 2 0 2 5 8:17-9         
13 Stadion Śląski Chorzów 7 2 0 2 5 7:20-13         
14 UKS Ruch Chorzów 7 0 0 0 7 2:38-36         

1, 2 – awans do Klasy Okręgowej
14 – spadek do Klasy B

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Orzeł Mokre 3 9 3 0 0 14:1+13     
2 Urania Ruda Śląska 3 9 3 0 0 14:2+12     
3 Wawel Wirek 4 9 3 0 1 9:5+4      
4 Gwiazda Ruda Śląska 4 9 3 0 1 11:9+2      
5 Kamionka Mikołów 4 7 2 1 1 10:7+3      
6 Hetman 22 Katowice 3 6 2 0 1 9:3+6     
7 UKS Szopienice 5 5 1 2 2 6:15-9       
8 Józefka Chorzów 3 4 1 1 1 8:7+1     
9 Naprzód Lipiny 2 3 1 0 1 3:30    
10 Grunwald Ruda Śląska 4 3 1 0 3 10:12-2      
11 Jastrząb Bielszowice 3 3 1 0 2 4:6-2     
12 Górnik Wesoła 4 1 0 1 3 6:12-6      
13 Stadion Śląski Chorzów 3 0 0 0 3 3:10-7     
14 UKS Ruch Chorzów 4 0 0 0 4 2:22-20      

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Urania Ruda Śląska 4 12 4 0 0 20:3+17      
2 Orzeł Mokre 4 12 4 0 0 15:3+12      
3 Kamionka Mikołów 3 9 3 0 0 17:3+14     
4 Jastrząb Bielszowice 4 9 3 0 1 10:8+2      
5 Gwiazda Ruda Śląska 3 6 2 0 1 9:4+5     
6 Wawel Wirek 3 6 2 0 1 6:4+2     
7 Hetman 22 Katowice 4 6 2 0 2 8:15-7      
8 Józefka Chorzów 4 4 1 1 2 6:8-2      
9 Naprzód Lipiny 5 4 1 1 3 9:15-6       
10 Grunwald Ruda Śląska 3 3 1 0 2 4:40     
11 Stadion Śląski Chorzów 4 2 0 2 2 4:10-6      
12 Górnik Wesoła 3 1 0 1 2 2:5-3     
13 UKS Szopienice 2 0 0 0 2 4:11-7    
14 UKS Ruch Chorzów 3 0 0 0 3 0:16-16     

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Urania Ruda Śląska 7 21 7 0 0 34:5+29        
2 Orzeł Mokre 7 21 7 0 0 29:4+25        
3 Kamionka Mikołów 7 16 5 1 1 27:10+17        
4 Gwiazda Ruda Śląska 7 15 5 0 2 20:13+7        
5 Wawel Wirek 7 15 5 0 2 15:9+6        
6 Jastrząb Bielszowice 7 12 4 0 3 14:140        
7 Hetman 22 Katowice 7 12 4 0 3 17:18-1        
8 Józefka Chorzów 7 8 2 2 3 14:15-1        
9 Naprzód Lipiny 7 7 2 1 4 12:18-6        
10 Grunwald Ruda Śląska 7 6 2 0 5 14:16-2        
11 UKS Szopienice 7 5 1 2 4 10:26-16        
12 Górnik Wesoła 7 2 0 2 5 8:17-9        
13 Stadion Śląski Chorzów 7 2 0 2 5 7:20-13        
14 UKS Ruch Chorzów 7 0 0 0 7 2:38-36        

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00  
2 Gwiazda Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00  
3 Górnik Wesoła 0 0 0 0 0 0:00  
4 Hetman 22 Katowice 0 0 0 0 0 0:00  
5 Jastrząb Bielszowice 0 0 0 0 0 0:00  
6 Józefka Chorzów 0 0 0 0 0 0:00  
7 Kamionka Mikołów 0 0 0 0 0 0:00  
8 Naprzód Lipiny 0 0 0 0 0 0:00  
9 Orzeł Mokre 0 0 0 0 0 0:00  
10 Stadion Śląski Chorzów 0 0 0 0 0 0:00  
11 UKS Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0:00  
12 UKS Szopienice 0 0 0 0 0 0:00  
13 Urania Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00  
14 Wawel Wirek 0 0 0 0 0 0:00