Intensywne przygotowania podopiecznych Łukasza Stawowego

Za oknem coraz bardziej widać i czuć wiosnę (ta kalendarzowa już w przyszłym tygodniu), co oznacza, że coraz bliżej do wznowienia zmagań drużyn młodzieżowych Grunwaldu w rundzie wiosennej.

Rocznik 2013 i 2014 pod okiem trenera Łukasza Stawowego intensywnie przygotowuje się do rozgrywek. Młodzi adepci futbolu przeplatali treningi na hali z treningami na świeżym powietrzu, uczestnicząc w turniejach halowych oraz rozgrywając spotkania towarzyskie ze Slavią Ruda Śląska i Uranią Ruda Śląska.

Obecnie treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 18:00 i piątek o godz. 16:30 na obiektach klubowych Grunwaldu.

Trener Łukasz Stawowy (tel. 503-651-119) serdecznie zaprasza chętnych chłopców i dziewczęta na treningi.